It is currently 16. Jul 2024. 21:35

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Otvara se novi LEGO SHOP!!!!!!! 
Author Message
BANNED

Post Re: Otvara se novi LEGO SHOP!!!!!!!
Nema konkurencije. Sve je to lego..

Sortira se, slaže, važe, dolazi roba itd..

28. Feb 2011. 16:20
Profile
Mlađi forumaš

BAŠ SUPER!!! :LEGO07:
imam pitanje:ako možda znaš kad će se to otvoriti(otprilike) :?:

28. Feb 2011. 17:00
Profile WWW

lordsofthebrick wrote:
Ja sam bila malo brzopleta, jer sam napisala to u rane jutarnje sate......I KAJ SAD?
Pa to je osnovni problem - ozbiljan projekt na ovakvom mjestu s visokom koncentracijom ciljanog tržišta nastojao bi ostaviti ozbiljan, a ne "brzoplet" dojam. Zbog svega toga moje je mišljenje i dalje (u međuvremenu tvojim daljnjim pristupom još pojačano) da od u prvom postu najavljenog "velikog LEGO dučana u centru grada", s onim karakteristikama za koje na ovom forumu znamo da bi trebao imati, neće biti ništa. U najboljem slučaju dobit ćemo još jednog "uvoznika-trgovca svime i svačime, pa i LEGO-om", kakvih u Hrvatskoj već ima na desetke.

lordsofthebrick wrote:
Ovdje je zaslužno 5-6 ljudi koji skupljaju kockice od dana dok ti nisi bio u planu i TOČKA!!!!!
To je teoretski moguće, ali vrlo malo vjerojatno. Daleko je vjerojatnije da takvih 5-6 ljudi, ako ih zdravlje još služi, uživa u zasluženoj mirovini, nego da razvija nove diskutabilne poslove. :LEGO05:

Nadam se da će me umjesto neargumentiranih pokušaja ušutkavanja (što je također nov i neobičan pristup oglašavanju) demantirati daljnji događaji.

28. Feb 2011. 17:46
Profile
BANNED

:LEGO05:

28. Feb 2011. 19:59
Profile

Hoće li to biti pravi "Oriđiđi" LEGO shop ili neki bolji dućan s legićima? :LEGO75:

U Dark Ageu...

28. Feb 2011. 20:09
Profile WWW
AFOL

lordsofthebrick wrote:
Nema konkurencije. Sve je to lego..

Sortira se, slaže, važe, dolazi roba itd..

Nije.

28. Feb 2011. 20:17
Profile
AFOL

Ja na ovo gledam kao još jedan dućan koji može razveseliti FOL-e tu i tamo nekom akcijom.
Uz Brick Architect ni ne razmišljam o ičem drugom.
Još malo, pa će stizati i Special Edition, Exclusive i takvi setovi, tako da da, ovdje me zanimaju samo eventualne akcije.

Svejedno, želim vam sreću i uspjeh u vašem poslu, bez obzira bio to LEGO, izrada mapa ili išta drugo (pri išta drugo
ne mislim na clone brandove LEGO-a ili nelegalne poslove).

Trenutno u dark ageu. :(

28. Feb 2011. 20:49
Profile

Ne kužim.... zašto je lordsofthebrick banan?

02. Mar 2011. 12:46
Profile WWW
Počasni član kluba

Jer je to treći u nizu korisničkih računa iste osobe, i firme koje su navedene nikad nisu čule (kontaktirali smo ih) za ovakvo što (o čemu je ta osoba pisala) = :trol: .

02. Mar 2011. 13:39
Profile

Odgovr sam očekivao od nadležnih moderatora ovog dijela... al dobro.
Mislim da je nepotrebno gubiti energiju na istraživanje postoji li neka tvrtka ili ne, jer izvori i alati koji su dostupni običnim smrtnicima ne garantiraju točan odgovor.
Ova tvrtka slučajno postoji i imam plan ZG-a od iste, tako da to nije baš neki razlog za ban (da li istinu govore da će dilati LEGO, to isto samo vrijeme može pokazati).
Lijepo je brinuti za forumaše da ih netko ne bi izvaljao i prevario, ali do sada kada se to i dešavalo, nije se nitko našao pozvan da ipak na neki način svojim autoritetom pokuša izarbitrirati... jednostavno se skinula odgovornost odgovorom da su sve kupoprodajne transakcije na vlastiti rizik. A u kupovini, ja osobno (vjerujem da i ostali) ne gledam kako se netko češlja, da li je simpatičan... Prvi kriterij mi je cijena... a potom gledam i nivo rizika, kojeg sigurno nitko neće preuzeti za mene.
Ban može biti korektivni faktor ponašanja za nekoga tko misli obitavati ovdje duže vrijeme, pa za njega i može biti odgojna mjera... a za ovo, nakon 7 postova obitavanja ovdje,... baš i ne vidim svrhu.
Matiji i trgovini na cijeni i korektnosti svaka čast, ali ako može još raznovrsnije i još povoljnije... Ja sam uvijek za, zašto ne.
Nezgodno bi bilo da je ovakav oglas osvanuo na izlogu Matijinog dućana, to bi bilo bezobrazno i zločesto... U tom slučaju ja bih ga osobno prvio sastrugao. Ovdje bi to trebalo biti ok.

02. Mar 2011. 14:31
Profile WWW
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next