It is currently 28. Mar 2024. 09:22



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
potraznja za lego technic dijelovima 
Author Message
AFOL

Joined: 09. Feb 2016. 20:17
Posts: 5
Post potraznja za lego technic dijelovima
Evo prvo da se predstavim posto sam novi ovdje i nadam se da nece radi toga biti problema zbog kupnje/prodaje posto znam da starija ekipa, koja je dulje registrirana, zna bit skepticna prema novim korisnicima koji odma prvi post pisu na kupujem/prodajem podforumu.
Iskreno, da mogu nac dijeove koji mi trebaju na njuskalu, obavio bi tamo posao, ili na bricklinku, da imam karticu koju mogu registrirati na paypalu i to bi mi bilo najdraze ustvari.
Inace se lego kockama bavim od malih nogu, tada sam vise sastavljao jednostavne racers setove i kasnije nesto slozenije technic setove. Imao sam jedno 7-8 godina prekid, ili kako bi se reklo dark ages, nakon cega sam poceo ponovno kupovati i sakupljati technic setove, ali nisam uspio pohvatati sve pa mi sad fale neki flagshipovi poput unimoga i crawlera.

dosta sad o meni, ovo su dijelovi koje trazim:

- 4 gume od 9398 4x4 crawlera ili 8297 off-roadera. moze i gume kakve ima 8110 unimog ili 42030 volvo. ako ce vam felge bit visak i smetat, mozemo se dogovorit da i njih uzmem s gumama

Image

Image

- 4 amortizera takoder kakve ima 9398 4x4 crawler, ili 8110 unimog

Image

- 4 para panela 5x7, boja ne bitna, ali da je barem uparena, znaci moze par crnih, par narancastih, ali ne da jedan par ima lijevi crveni, a desni crni.

Image Image

Sta se tice ovih panela, njih bi uzeo jedino ako mi netko ponudi npr. sve cetiri gume i amortizere pa ima jos i panele, onda moze, ali samo panele, to nebi. prioritet su mi gume i amortizeri pa je uz to jos moguce ukombinirat panele. Isto tako ako netko ima 5 amortizera/guma i sad ce mu ostat taj jedan dio, mozemo se dogovoriti da i to kupim.

Moguca je isto kombinacija ako imate nepotpuni set npr. unimoga ili 9398 crawlera sa dijelovima koji meni trebaju, ali se ne moze sastaviti do kraja, a vama samo zauzima doma mjesto i skuplja prasinu, mozemo se dogovoriti za neku cijenu pa otkupim sve dijelove od vas.

Ja se nalazim u Križevcima i mogu doci za vikend do Zagreba po dijelove, ili mozemo to obaviti postom, pouzecem.

Sve ponude bih molio u pm sa slikama dijelova koje nudite, ili na mail dvijetrecine@gmail.com, takoder sa slikama.


10. Feb 2016. 13:46
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 09. Mar 2014. 08:52
Posts: 2139
Location: Zagreb
Post Re: potraznja za lego technic dijelovima
Imaš dućana na Bricklinku koji primaju plaćanje uplatom na račun, to možeš jednostavno u pošti

_________________
Pratite Klub Kockice na Facebooku i Instagramu! :D


10. Feb 2016. 14:15
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 21. Nov 2009. 18:51
Posts: 4909
Post Re: potraznja za lego technic dijelovima
To ćeš teško naći kod nas i u shopovima mada u zadnje vrijeme ima dobrih Technics dijelova kod bricklink hrvatskih shopova Paolo i Kockasto (mislim da sam baš te panele vidio).
Ja sam amortizere npr. naručio iz Norveške jer su se pojavili ultra jeftino inače su skupi (oni najtvrđi), a egzotične dijelove uglavnom sam uspio naći najviše na okupu u Rusiji.

Najveći je problem poštarina jer se ti veliki dijelovi (gume) moraju slati u paketu (a onda su cijene dostave puno viši, obavezno pitaj kolika je poštarina za veće dijelove koje naručuješ) i to da li možeš sve dijelove naći u jednom shopu da ne moraš razbijati na više narudžbi.

_________________
Flickr


10. Feb 2016. 18:04
Profile
AFOL

Joined: 09. Feb 2016. 20:17
Posts: 5
Post Re: potraznja za lego technic dijelovima
ja se uzdam da ce netko prodavati neke od navedenih setova, a da nisu kompletni i imaju dijelove koji mi trebaju.
bio je jednom 8110 set na njuskalu za 1000 kn, samo je falilo nesto pneumatike koja me ne zanima bas previse i da sam tad imao tih soma kuna, rijesio bi sve probleme pa se nadam da ce se netko naci na forumu koji je specijaliziran za kockice

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


10. Feb 2016. 19:35
Profile
AFOL

Joined: 09. Feb 2016. 20:17
Posts: 5
Post Re: potraznja za lego technic dijelovima
tema se može ključat, nabavio 8110 set


19. Feb 2016. 18:17
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 5 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.