It is currently 28. Mar 2024. 09:42



Reply to topic  [ 160 posts ]  Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
LUG Beokocka 
Author Message
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 21. Nov 2009. 18:51
Posts: 4909
Post Re: LUG Beokocka
Imate odličnu listu gostiju, Kosmas Santosa bih npr. baš volio upoznati.

_________________
Flickr


22. Jul 2015. 19:42
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
Hej drugari ;)

Sada je oficijelno :)

Velika Lug's United izlozba, najveca do sada u nasoj zemlji, i planirano najlepsa :)

ukratko, lugovi koji ce prisustvovati, sa ambasadorima: Brickenburg (ROM), Leglo (SER), Kocke (SLO), Szeged (HUN),
Legija (SER), Rolug (ROM), Lebgo (BUL), i naravno vi Kockice (CRO) i mi Beokocka (SER). To je devet lugova plus jos tri koji se se skoro javili da bi voleli da svrate, pa cekamo potvrdu. potencijalno dvanaest lugova :)

I tridesetak samostalnih fan prepoznatih master builder-a, a da nisu clanovi nabrojanih lugova: Siercon&Coral (Sean and Steph Mayo), Kosmas Santosa, Darth Plur (Carys), Mark of Falworth (Mark Ericson), Lisqr (Li Li), Bippity Bricks (Alice Finch), Gid617 (Kai Geneva), ArzLan i drugi, koji ce poslati svoje radove :)

A clanovi lugova, a da ce biti tu licno: Tony Tocaci, Milan Mali, Mihai Marius Mihu, Djokson (Đorđe), Hrczs1 (Hrvoje), Vitreolum

Na tomboli delimo Death Star set, izmedju ostalog :) neke decenijama stare setove na aukciji, i pokazacemo, izmedju ostalog, diorame setova iz sezdesetih

Plus mocovi. Diorama Chima Ice vs Blacktron je oficijelno nesto sto se prvi put desilo u svetu, kolaboracija dva luga iz razllicitih zemalja, u tolikoj razmeri :)

Na tribini pricace rlug ambasador Bostjan Svetlicic, dizajner iz Lego kompanije Mark Stafford, clan CEE tima Jan Beyer, mozda cu i ja da prepricam neke anegdote, ako ne preteram sa pivom tog dana :)

2x dnevno mindstorm robotika, Assimino autorska igra, i rezervisan ogroman sto u kaficu pored 24/7 :)

Eto, ukratko, sta vas sve ceka :)

A ovde mozete procitati vise o izlozbi

---

ps, mala pohvala za Kockice: tu ste, od samog pocetka, sa Lugs United inicijativom :) zajedno smo je osmislili, sagradili, i uzivali druzeci se. Ovo sada je pocetak plodova te sjajne energije, inventivnosti i kreativnosti koju ste pokazali kao klub, na celu sa SJAJNOM ambasadorkom Anticom :)

Znajte da kada pricamo o tome, sto ambasadori medjusobno, sto sa zaposlenima u Lego Kompaniji, neverovatne su reci hvale za ovo sto smo do sada sagradili, a Lugs United izlozbe koje ce doci u buducnosti su na putu da postanue pandan Fan Weekendu u Skaerbaeku, i svi cemo se potruditi da se to i desi, barem nasi razgovori slute na to :)

Veoma sam ponosan na ono sto smo zajedno napravili vezano za Lego kockice u regionu. Bravo, drugari, velike pohvale, i radujem se ponovnom vidjanju :)

Image

Edit:
Bart de Dobbelaer, salje mali beli svemirski brod, jedan od onih novih moceva koje mozete videti kod njega na flickr nalogu ;)
I edit dva, javila mi se OliveSeon iz Juzne Koreje :) salje ili patikicu, ili neki detalj iz onih dzinovskih city diorama :)

Poseban note: svako od nabrojanih bio je blogovan na TBB sa duplim ciframa :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


27. Jul 2015. 18:19
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
Edit :)

ispravili smo sitne greske, pa su sada svi vidljivi: Sever medju izlagacima na tribini, Antica medju vrsnim graditeljima iz Regiona, i V&A Steamworks - Guy Himber i Cara lego medju nezavisnim izlagacima :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


04. Aug 2015. 03:08
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 30. Jul 2009. 13:16
Posts: 4374
Post Re: LUG Beokocka
Tu ce bit i vrsni graditelj iz regiona Karlo-Slamaskin
http://www.mocpages.com/home.php/18901
Uz Marina.., jedan od prvih članova i utemeljitelja kluba KOCKICE.
To je početna struktura Kluba, koja je (još) i dalje aktivna.
Malo poslije tih početaka.., počeo sam svjedočiti njihovoj genijalnosti :LEGO50:
Kad već "ispravljaš" podatke, jel ;)
Hvala, uz poz!


04. Aug 2015. 08:58
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
odlicno, hvala puno :)
dodato :)

Pocei su da pristizu mocevi sa svih strana sveta, Arzlan:
Image
a tmu su se pridruzila jos par zvucnih imena :) Bacite pogled na sajt
Plus, deeti lug, Kockjatek, ce videti da posalje predstavnike na izlozbu, dogovorili smo prosli vikend kada smo ih posetili :)


Edit: a oni steampunk pirati nisu slucajni ;) to je uvod u jednu dobru oficijelnu temu koja ce se dogoditi tokom sledece godine, o kojoj jos uvek ne mozemo mnogo da pricamo ;), ali "steampunk" pirati :) nista nisam rekao :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


05. Aug 2015. 13:15
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 09. Mar 2014. 08:52
Posts: 2139
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Ovce su izvrsne! :LEGO04:

_________________
Pratite Klub Kockice na Facebooku i Instagramu! :D


06. Aug 2015. 17:15
Profile
Upravni odbor
User avatar

Joined: 12. Nov 2012. 11:28
Posts: 4183
Post Re: LUG Beokocka
be , :LEGO03: ovce super ;)

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Romanos

https://www.flickr.com/photos/140395575 ... 894427605/


06. Aug 2015. 21:19
Profile
User avatar

Joined: 17. Jun 2010. 20:01
Posts: 5260
Location: Zagreb, Hrvatska
Post Re: LUG Beokocka
Zvuči i izgleda sjajno. Čestitam!

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedby=dudek


06. Aug 2015. 22:55
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Jan 2011. 19:43
Posts: 80
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
Velika je cast i privilegija za Legiju sto ce prisustvovati na ovom dogadjaju :) Iskreno se radujem susretu s Kockicama, kao i s svim ostalima koji dolaze.

_________________
Image
Beogradski klub ljubitelja lego kockica
http://www.legija.rs


08. Aug 2015. 09:15
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
drugari, ponovo radi bioskop :)

www.beokocka.rs

bacite pogled na prvu artisticnu stranu :) mrdajte malo misa preko linkova - bas smo se potrudili oko toga :)

dodacemo par kontura 2x2 i 2x4 kockica po coskovima, ali to je u principu to :)

I forum se vratio, u staroj slavi i u starom ruhu :D

Ali ono na sta sam ponosan, to je pocetna strana :)

Kada prodje Lugs United izlozba i guzve oko nje, krenucemo da uredjujemo jedan po jedan link sa pocetne strane, verujem da ce biti zanimljivo :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


19. Aug 2015. 03:26
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 160 posts ]  Go to page Previous  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.