It is currently 29. Mar 2024. 06:28



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 436 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Next
Caffe Bar Kockica 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 19. Jan 2009. 13:02
Posts: 1220
Post Caffe Bar Kockica
Bok svima! Došao sam na ideju da otvorim kafić gdje bi se svi mogli nalaziti i čavrljati neobavezno, o svemu i svačemu, ne uvijek nužno sa LEGO tematikom. Tako bismo možda izbjegli otvaranje mora tema koje zamru nakon stranice ili dvije.Za početak ću ja glumiti konobara, a poslije mi se može pridružiti tko god želi :LEGO05: . Živjeli!

Image

a za vas ispod 18....

Image

_________________
A Gentleman will walk, but never run...iliti po našku, Tko je žurio vrat je slomio!!


19. May 2009. 07:42
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 18. Nov 2008. 08:20
Posts: 3217
Location: Zadar
Post Re: Caffe Bar Kockica
Evo ja sam označio temu kao sticky, tako da uvijek bude na vrhu, da svi lakše svrate u kafić, pa da se tu skupljaju diskusije koje baš i ne zaslužuju posebne teme.

Inače, moj izbor za caffe je svakako veliki makijato (mislim da se u zg-u zvao: kava s mlijekom) i pripadajuća čaša vode.
Image
Kurizitet: U zd-u uvijek moraš posebno napomenuti da želiš i čašu vode uz makijato, inače ti je konobari uglavnom ne donesu. To se pripisuje ljenosti, ali je uglavnom bezobrazno i ne volim kad me uskrate za bitan dio kave. U zg-u i ostalim kulturnim sredinama je to norma, i nije bitno posebno spominjati.

_________________
Image
storyatures.com


19. May 2009. 08:10
Profile WWW
AFOL
User avatar

Joined: 19. Jan 2009. 13:02
Posts: 1220
Post Re: Caffe Bar Kockica
hehe, tu bi se prevario, nije niti svugdje u zg tako, očito si obilazio samo "posh" lokale ovdje, u pravim, lokalnim, birtijetinama nema majci vode bez pitanja :LEGO23:

_________________
A Gentleman will walk, but never run...iliti po našku, Tko je žurio vrat je slomio!!


19. May 2009. 08:20
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 14. Feb 2009. 14:23
Posts: 483
Location: Zagreb
Post Re: Caffe Bar Kockica
to je istina. na pešćenici ,recimo...lol
meni se u poreču dogodilo kad sam naručio, kavu s mlijekom, i zatražio uz kavu i vodu, da sam uredno dobio vodu u boci. naravno da su dotičnu vodu fino i naplatili :LEGO06: :LEGO06: :LEGO06:


19. May 2009. 08:48
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 19. Jan 2009. 13:02
Posts: 1220
Post Re: Caffe Bar Kockica
Revan wrote:
to je istina. na pešćenici ,recimo...lol
meni se u poreču dogodilo kad sam naručio, kavu s mlijekom, i zatražio uz kavu i vodu, da sam uredno dobio vodu u boci. naravno da su dotičnu vodu fino i naplatili :LEGO06: :LEGO06: :LEGO06:

e da, to je također konobarska fora, moraš naglasiti da hoćeš običnu vodu iz pipe...mada, u Italiji ti po defaultu ako zatražiš vodu daju vodu iz boce...

_________________
A Gentleman will walk, but never run...iliti po našku, Tko je žurio vrat je slomio!!


19. May 2009. 08:59
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 17. Nov 2008. 14:13
Posts: 8275
Location: Zagreb
Post Re: Caffe Bar Kockica
Normalno, kad se u Italiji uopće ne pije voda iz pipe. A i bocirana voda im je fuj. Jedina koja valja je aromatizirana, ubije sve ostale okuse koje voda ne bi trebala imati.
A pizze su im tek bljak, kao domovina pizze... ma mogu se sakrit pred našim pizzama.
Recimo u Poreču, kad smo već kod njega, ima ono jedno mjesto, mislim da se zove Saloon ili tako nešto di su sve pizze standardnih cijena ali su sve broj veće. Znači nema male pizze: ako naručiš malu, dobiješ normalnu, ako naručiš veliku dobiješ jumbo, a ako naručiš jumbo, dobiješ neku preveliku pizzu koja ne stane na bilokoji stol, doslovno. Jeo sam tamo jednom prilikom i predobro je bilo.

_________________
flickr YouTube Brickset


19. May 2009. 10:15
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 16. Nov 2008. 22:19
Posts: 3080
Location: Zagreb, Croatia
Post Re: Caffe Bar Kockica
Dobar dan!

Ja bih molio jednu kavu s mlijekom i casu obicne vode iz pipe, s ledom, takoder napravljenim iz zamrznute obicne vode.

hvala.

A posluzujete i neku hranu ovdje? Mozda da upgradeamo u cevabdzinica Kockica?

_________________
[size=85]http://www.mocpages.com/home.php/10605
http://www.flickr.com/photos/matijagrguric/

Live LEGO


19. May 2009. 11:28
Profile WWW
User avatar

Joined: 14. Feb 2009. 19:55
Posts: 231
Location: Jingletown
Post Re: Caffe Bar Kockica
Ako mogu ćevapi, može i burek :LEGO06: :LEGO06: :LEGO06:

_________________
http://www.brickset.com/search/?owned=1
Moja kolekcija, malena ali što je, tu je.


19. May 2009. 12:18
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 29. Jan 2009. 22:39
Posts: 1281
Location: Split
Post Re: Caffe Bar Kockica
Brickbeard wrote:
Ako mogu ćevapi, može i burek :LEGO06: :LEGO06: :LEGO06:


Kafić , ne restoran.

ja bi jednu coca colu ... sa ledom i slamkom.


19. May 2009. 12:35
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 07. Mar 2009. 16:50
Posts: 545
Location: Slavonski Brod
Post Re: Caffe Bar Kockica
a ja bih jednu kavu i s kavom nek dodje neki lego set :LEGO10:


19. May 2009. 12:37
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 436 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.