It is currently 29. Mar 2024. 10:48



Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Zatvara se one2play 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 31. Jul 2013. 19:34
Posts: 518
Location: Dubrovnik
Post Re: Zatvara se one2play
Corwin wrote:
sjećam se da nisu imali čak niti za Božić popusta.

bilo je...ali si ih ti prekrizio odavno i nisi ni gledao, 25 % popusta svaki ponedjeljak,bilo je,bilo...

_________________
Do or do not,there is no try


18. Feb 2014. 11:27
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: Zatvara se one2play
nije mislio na ovaj božić, nego na neki iz ranijih godina :geek: :LEGO56:

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


18. Feb 2014. 12:00
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Sep 2009. 02:07
Posts: 558
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
lego obi-yoda vader wrote:
roomster_zg wrote:
ali nije to velika tvrtka koja kupuje "na veliko" pa si moze priustiti jeftinije cijene,da smo svi mi kupovali cesce u one2playa...nikad ne znas...mozda se ovo i ne bi dogodilo...i ja osobn sam u njih uzeo 5-6 setova ali medu njima i fire brigade


O čem ti to? One2play ima 50 dućana diljem Hrvatske, preko 200 zaposlenih, a nije velika tvrtka? Nego kak nego kupuje na veliko?
To sto oni imaju visoke cijene je politika firme, odluka vlasnika, nemamo mi s tim nista. Ne pada mi na pamet, a koliko vidim i svima ostalima da kupnjom njihove robe po abnormalnim cijenama spasavam "pljačkaša" od dućana. Ti samo daj, kupuj i dalje kod njih. Ja sam svoj Fire Brigade kupio u Extreme Digital-u za 900kn i meni super. Ali ukoliko je iko upućen u danasnju realnost jasno je da dućani poput igračaka, nakita i ostalih "bespotrebnih" stvari propadaju iz prostog razloga sto narod vise nema novca za ono sto nije bitno za goli zivot. Tko danas ima novaca kupiti djetetu skupi lego? Ili kupiti neku bizuteriju od 1000-2000kn, kad su sve rezije, plin, benzin, hrana otisli k vragu. One2play je jednostavno pokleknuo pred danasnjom recesijom i nas 20-30 s foruma da smo nastavili kupovati u njemu ne bismo mu mnogo pomogli.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Corwin


18. Feb 2014. 13:07
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 01. Dec 2012. 10:34
Posts: 2688
Location: Gradište/Županja
Post Re: Zatvara se one2play
Bio sam jucer u Bosni, u Orašju u o2p-u... Na policama nekih igracaka ima onaj kartoncic i pise super cijena ali ne na legu. Mozda ipak imaju neku "rasprodaju"...

_________________
MOC Pages: http://www.mocpages.com/mocs.php?id=104982
Flickr: http://www.flickr.com/photos/monsinjor/
Brickshelf Gallery: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=511661


18. Feb 2014. 13:20
Profile
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: Zatvara se one2play
ne znam za bosnu ali u rijeci su dučani ZATVORENI. dakle nema nikoga i ne možeš uči.


18. Feb 2014. 13:26
Profile
Administrator

Joined: 02. Jan 2013. 11:13
Posts: 2328
Post Re: Zatvara se one2play
I u Zagrebu su zatvoreni dućani.


18. Feb 2014. 13:28
Profile
AFOL

Joined: 02. Nov 2012. 15:26
Posts: 182
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
roomster_zg wrote:
lego obi-yoda vader wrote:
nekako mislim da smo mi krivi za to,svi radje idu u mullera da ustede20,30,50 kn


''..mi krivi..'' ??

Zbog čega?
Nisam ja kriv što je vodstvo te tvrtke nesposobno, iako mi ovo miriše na tipičnu priču po principu 'take the money and run'.

Uvijek su imali više cijene, smiješni su mi bili...možda sam jednom ili dva puta uzeo set kod njih, kada ga jeftinije nisam drugdje našao, žao mi je jedino ljudi koji će sutra na burzi završiti.


Sa ovim se slažem u potpunosti.

Svaka čast na komentaru!


18. Feb 2014. 16:21
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 31. Jul 2013. 19:34
Posts: 518
Location: Dubrovnik
Post Re: Zatvara se one2play
Corwin wrote:
lego obi-yoda vader wrote:
roomster_zg wrote:
ali nije to velika tvrtka koja kupuje "na veliko" pa si moze priustiti jeftinije cijene,da smo svi mi kupovali cesce u one2playa...nikad ne znas...mozda se ovo i ne bi dogodilo...i ja osobn sam u njih uzeo 5-6 setova ali medu njima i fire brigade


O čem ti to? One2play ima 50 dućana diljem Hrvatske, preko 200 zaposlenih, a nije velika tvrtka? Nego kak nego kupuje na veliko?
To sto oni imaju visoke cijene je politika firme, odluka vlasnika, nemamo mi s tim nista. Ne pada mi na pamet, a koliko vidim i svima ostalima da kupnjom njihove robe po abnormalnim cijenama spasavam "pljačkaša" od dućana. Ti samo daj, kupuj i dalje kod njih. Ja sam svoj Fire Brigade kupio u Extreme Digital-u za 900kn i meni super. Ali ukoliko je iko upućen u danasnju realnost jasno je da dućani poput igračaka, nakita i ostalih "bespotrebnih" stvari propadaju iz prostog razloga sto narod vise nema novca za ono sto nije bitno za goli zivot. Tko danas ima novaca kupiti djetetu skupi lego? Ili kupiti neku bizuteriju od 1000-2000kn, kad su sve rezije, plin, benzin, hrana otisli k vragu. One2play je jednostavno pokleknuo pred danasnjom recesijom i nas 20-30 s foruma da smo nastavili kupovati u njemu ne bismo mu mnogo pomogli.

ljudi rade od toga...extreme digital ima 20 zaposlenih a one2play ih je imao200-300,steta da ljudi ostanu zbog poslla zbog necijih 100 kn

_________________
Do or do not,there is no try


19. Feb 2014. 13:29
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Sep 2009. 02:07
Posts: 558
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
Ja ti pricam jedno a ti drugo. Fakat ne razumijem. Jedino sto ti mogu predloziti kad si tak milostiv je da vidis s starcima da prodate svoju imovinu te uplatite na ziro One2play-a i vrlo vjerojatno si riješio problem. Poslije ces i dalje imati omiljeni dućan u kom mozes po visokim cijenama kupovat LEGO.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Corwin


Last edited by Marin on 19. Feb 2014. 14:27, edited 1 time in total.

Nepotreban citat...



19. Feb 2014. 13:51
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 31. Jul 2013. 19:34
Posts: 518
Location: Dubrovnik
Post Re: Zatvara se one2play
ovo je vec otislo u spam,tako da necu nista komentirat...
jedino ne shvacam zasto me tako ostro napadas,svatko ima pravo na misljenje

_________________
Do or do not,there is no try


19. Feb 2014. 21:19
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.