It is currently 28. Mar 2024. 09:40



Reply to topic  [ 160 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
LUG Beokocka 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 21. Jul 2009. 15:36
Posts: 1239
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Ako je dobar dizajn nije bitno, ali uvjek je ljepse vidjeti sluzbeni logo koji izgleda kao da je napravljen u skladu sa suvremenom tehnologijom. Narocito ako ciljate visoko onda je uvjek bolje imati nesto sto ce danasnja vecina prihvatiti

_________________
Jok3r - TM87


28. Feb 2015. 10:23
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 09. Oct 2014. 14:11
Posts: 849
Post Re: LUG Beokocka
Kad je logo u pitanju osobno mislim da su oni izrađeni modernim tehnologijama čišći i upečatljiviji. Meni svakako privlačniji.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-azizi4444


02. Mar 2015. 10:53
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 29. Aug 2012. 01:40
Posts: 1317
Location: Billund / Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Kako god je nacrtan, trebati ce ga digitalizirati, sasvim je svejedno je li rukom ili ne, bitno je samo da se moze koristiti u c/b varijanti radi pecata i printa.

_________________
Tražim azil u Fabulandu
Flickr


02. Mar 2015. 14:34
Profile WWW
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
Hej drugari :-) retko se desi da se dva vrsna graditelja slučajno nadju na istoj izložbi, da u isto vreme prate, vole i poštuju rad onog drugog, a da nemaju pojma ko stoji iza kreacija; kada se tako sretnu, prepoznaju moceve, i imaju slobodan dan i saku neiskoriscenih kockica, ovo se desi:
Image

Mihail Marius Mihu i ja, u dan gradnje, sa kockicama koje su preostale od Chima postavke. Njegov rad možete googlovati:
Image
A biće prilike upoznati ga i na Lugs United izložbi u Beogradu u septembru, ali vise o tome kasnije :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


Last edited by Angeli on 09. Jun 2015. 16:33, edited 1 time in total.



02. Jun 2015. 09:48
Profile
AFOL

Joined: 02. Nov 2012. 15:26
Posts: 182
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Svaka čast! Stvarno predivno! :LEGO18:


06. Jun 2015. 19:29
Profile
User avatar

Joined: 12. Sep 2011. 15:02
Posts: 2303
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Ma predivno!
:LEGO03:

_________________
MOCpages
BrickSet
Steam and Skype: johnwalter1044


06. Jun 2015. 21:26
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 09. Mar 2014. 08:52
Posts: 2139
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Ovaj zmaj je presuper! :)

_________________
Pratite Klub Kockice na Facebooku i Instagramu! :D


07. Jun 2015. 08:54
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
hej drugari ;)

dok ne izbacimo neke oficijalne objave, evo par informacija ovako, neobavezno; sve one tehnicke podatke dacemo kasnije, ovo je cisto da zagolica mastu:

Dolazak Lugs United 2015 izlozbu potvrdili su SVI klubovi (koji su pritom i rlugovi:) iz celog regiona, sem jednog, i to sa svojim ambasadorima :)
Klubovi koji su potvrdili dolazak i koje cete moci upoznati su:
Brickenburg (ROM)
Leglo (SER)
Kocke (SLO)
Szeged (HUN)
Legija (SER)
Rolug (ROM)
Lebgo (BUL)
i naravno vi Kockice (CRO)
i mi Beokocka (SER)

devet lugova :)
sa tendencijom da nam se priduze i Italijani i jos jedan Madjarski klub - ima dovoljno vremena do izlozbe
Svoje radove ce poslati bracni par Mayo
Image

Kosmas Santosa (mozda se cak pojavi i uzivo:)
Image

i par drugara sa Eurobriksa, svi do jednog verifikovani po nekoliko puta na TBB-u :)

A uzivo ce predstaviti svoje radove Milan
Image

Mihu
Image

Djokson
Image

i naravno Hrczs1 ;)
Image

svi do jednog po dvocifren broj puta blogovani na TBB-u (za kojeg smatram da bira vrh rkeativnosti i kvaliteta mocova)

Posetice nas i Jan Beyer, clan TLG CEE tima, kao i Mark Stafford, dizajner zaposlen u TLG :)
Image

Voleo bih da AFOL vece bude pomalo na moj nacin, tako da smo vec dovukli frizider da u njemu mozemo laditi pivo, i nasli zivu svirku za posle klope ;) Na samoj AFOL veceri bice standardne stvari, klopa, pice, zezanje, speebuilding, spremili smo vam desetak veoma zanimljivih setova za aukciju, tombola, na kojoj cemo nekom sreckovicu ili sreckovicki pokloniti death star set, neke setove potpisane od strane dizajnera i sl, smislicemo do septembra jos nesto :)

Imacemo tribinu na kojoj ce razni gosti pretresati neke zanimljive teme, izmedju ostalih Mark dizajner, o dizajniranju, Bostjan, LUG ambasador Kocke o LAN-u, itd.

Za vreme izlozbe imace organizovanu autorsku igru Assimino, nesto sa lego kockicama, dva puta dnevno mindstorms prezentaciju od naseg malog genija (koji je na korak da se osami i da napravi armiju robota i porobi svet, fali mu samo pecina i plast:)

Do kraja jula cemo imati tehnicke informacije, moja zelja je da pokrijemo sve troskove, i verujem da cemo na kraju uspeti, ali sh, da ne ureknemo :)

A na samoj izlozbi videcete neverovatne stvari :) City od zida do zida :) Starwars hoth, steampunk pirate, Drow (na 12x6 48ca), Balcktron vs Chima na 22x6 48ca (zvuci blesavo kada se napise:), sa Ice Chima tenmom od metra i kusur, napravljen od dva superstardsitrojera i ogromnim 1.5m Blacktron mothership-om, tuce mozaika, par desetina maxifigura, stare setove iz sezdesetih sa sve drvenim kutijama, dioramu iz sezdesetih, sa sve plavim sinama, akvarijume, duplo, castle, sve minifigure superheroja na jednom mestu, smaugovu pecinu, itd itd itd :)

NAdam se dobrom druzenju :) cim pohvatamo sve konce, psotavimo sajt i sl, saljem oficijelno :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


11. Jul 2015. 19:55
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
hej drugari, proverio sam na sajtu, pise da je za ulaz u nasu zemlju gradjanima vase zemlje dovoljna licna karta (nije potrebno vaditi pasos):

link


Edit: a dok traizm fotke za net prezentaciju, naleteh na ovu, i zvrcnuo sam je da opet bude obezbedjenje na izlozbi - verujem da niko nece pipnuti nista dok je ona u prostoriji :)

Image

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


Last edited by Angeli on 22. Jul 2015. 19:36, edited 1 time in total.



22. Jul 2015. 04:14
Profile
Upravni odbor
User avatar

Joined: 12. Nov 2012. 11:28
Posts: 4183
Post Re: LUG Beokocka
sada samo da se poklopi da sam slobodan tada ;)

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Romanos

https://www.flickr.com/photos/140395575 ... 894427605/


22. Jul 2015. 17:36
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 160 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.