It is currently 29. Mar 2024. 14:12



Reply to topic  [ 160 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
LUG Beokocka 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
stigle slike, nikako da stignem da okacim, kao mali teaser, evo jedne; primetiti da je mutna - malo i se tresla ruka. Sozbirom da ima 2.5m duzine i 1.5m visine, nije mi za zameriti

moram priznati da me je malo smorilo stofotke izgledaju kao da sam drzao lego ajkulicu ispred akvarijuma, ali sve se desavalo pod vodom :)

Image
Image
Image


ps, nije bas lego, tj nema kockica u njoj sem u dzeketu, ali ako nekoga zanima kako je to izgledalo, eto mene u prva dva minuta: link do filmica

---------------------------------------

Ono zbog cega sam ustvari dosao: znam da su vasi clanovi blogovani na (po meni), najmerodavnijem, za kvalitet graditelja, blogu - The Brothers Brick-u.

Skoro smo shvatili da su iz cele Srbije blogovana ikad samo tri coveka, i da smo sva trojica iz Beokocke :) Ukupno sva trojica smo blogovani cetrnaest puta, ako ne gresim :)

I sada, posto se secam gomile vasih radova sa The Brothers Brick-a, da li imate evidenciju koliko clanova je blogovano, i koliko ukupno radova? :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


16. Feb 2015. 00:00
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: LUG Beokocka
vidi ti se po prstima da si u vodi. :LEGO07:

a blogano nam je bilo minimalno 10 članova (marin, matija, hrc, vibor, franko, steinberg, slamaskin, ne mogu se sjetiti drugih. keko, pjurkovi?)
mislim da nam se barem pola aktivnih članova izredalo na TBB-u. :D

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


16. Feb 2015. 00:09
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
hahahah prsti su mogli tako da se smezuraju i sa godinama :)

za prste su krivi delfini, posto sam sa njima proveo ceo prvi deo dana u vodi :) i to mi je prvi put u zivotu, da sam dodirnuo delfina... totalno nije kao sto sam ocekivao, koza im je... za mene, nepretpostavljiva :) kao naduvani balon od helijuma, imao sam utisak da bi noktima mogla da se poreze, ali kazu da nije bas tako

Opa, desetor graditelja? Svaka cast. Mogla bi biti tema, blogovano na TBB-u, pa da postavimo :)
Napravicemo i kod nas, kada proradi forum (pravimo nesto novo, posebno, pa smo ga morali skinuti, za sada:)

jos jednom, bacite pogled na prvih 30 sekundi onog crvenog linka iz prethodnog posta, nije lego, ali... videcete :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


16. Feb 2015. 00:16
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: LUG Beokocka
ispravila sam svoj post iznad, ovih nekoliko sam se uspjela sjetiti, ali mislim da ih je bilo više pa nek sami napišu tko je i koliko puta bio blogan.

ne bih se usudila plivati među morskim psima, mislim da sam odgledala previše ''shark attack'' emisija na national geographicu i animal planetu. :LEGO04:

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


16. Feb 2015. 00:21
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
hej drugari :)

Imam lepe novosti: za Lugs United izlozbu u septembru, videcete uzivo i mocove Kosmas Santose :) sa fokusom na njegove genijalne gurmanske sposobnosti (klopa, slatkisi i slicno:)

Image

Takodje, Siercon i Coral ce nam posleti nesto od svoje genijalnosti, sitno, transparentno, da se uklopi u prichu

Eto, dva nova vrhunska moceva u cijim radovima cemo moci uziati uzivo ;)

nastavak sledi, cim budu neke nove informacije

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


21. Feb 2015. 16:08
Profile
User avatar

Joined: 24. Jun 2012. 23:14
Posts: 2996
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
kolači su genijalni
nisam upoznat s njegovim radovima... moram malo proguglati

_________________
moji setovi
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=gogzzzz
flickr
http://www.flickr.com/photos/110394853@N07/

translegija : str.3 , 11, 19 , 28


21. Feb 2015. 21:08
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
evo linka do njegovog flickr-a
Kosmas je vec slao stvari na nase izlozbe, ali uvek moc ili dva ;) Nikada desetine, kao sto ce biti za septembar :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


22. Feb 2015. 04:12
Profile
User avatar

Joined: 24. Jun 2012. 23:14
Posts: 2996
Location: Zagreb
Post Re: LUG Beokocka
Genijalni radovi !!

_________________
moji setovi
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=gogzzzz
flickr
http://www.flickr.com/photos/110394853@N07/

translegija : str.3 , 11, 19 , 28


22. Feb 2015. 12:12
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
poenta je da sa jednostavnoscu postize toliku realisticnost :)

Odusevljen sam :) Nadam se da ce biti i svi koji uspeju da svrate na izlozbu :)

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


22. Feb 2015. 14:45
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: LUG Beokocka
hej drugari :)

mozda ce vam biti zanimljivo: pravimo novu verziju foruma (forum.2:), kao i (najzad:) novi sajt :)
Takodje, angazovali smo tim strucnjaka da nam pomognu oko fb-strane, gde smo posebno dobili pomoc oko jedne poznate direktorke marketing sektora (i cele masinerije koja stoji iza nje) za sredjivanje facebook strane, sa dugorocnim planom vezano za dizanje na malo visi nivo, krenuvsi od covera, preko obucavanja nasih editora o nekim osnovama copywrite-a, do podizanja rejtinga celog brenda. Velikodusno koristimo masineriju te velike firme (tj, oni su velikodusni, mi samo koristimo:), sa nekom mojoj licnom zeljom da napravimo celu prezentaciju kluba vise estetskom, bajkovitijom, egzoticnijom

Da zaista pridjemo jos jedan korak blize onome sto oslikava nas moto - "Fun Creativity, Beauty"

I sada pitanje za vase clanove: mozemo da biramo izmedju modernog, kompjuterski napravljenog logoa, i vintage, rukom nacrtanog - pricamo o pravcu, nemamo konkretne vec zavrsene. Nas trenutni logo je pomalo u tom retro fazonu, iscrtan rukom - koji pravac bi vam vise odgovara? Shvatam da je ovo zavisi od coveka do coveka, ali to je upravo ono sto me zanima - licno mishljenje

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


28. Feb 2015. 00:55
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 160 posts ]  Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.