It is currently 21. May 2024. 01:57



Reply to topic  [ 3 posts ] 
8092 - Luke’s Landspeeder (Star Wars) 
Author Message
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post 8092 - Luke’s Landspeeder (Star Wars)
Lego Star Wars Set 8092

8092 Luke’s Landspeeder
Minifigure: Luke Skywalker, R2-D2, C-3PO, Obi-Wan Kenobi, Stormtrooper, i Security Droid.
Dijelova: 163
Image

Još jedan legendarni vozni objekt u Star Wars sagi IV-VI. Korišten za vozikanje po pustinji i naknadno prodan da bi se mogli ukrcati na Millenium Falcon. Doduše viđen samo u IV epizodi.
Image

Set je iz 2010 godine i navodno ga je teško pronaći. Na američkim kutijama piše special edition, naravno mamac za krokodile ili ne? Na našem kontinentu nije specijalno. Kod nas pretpostavljam sada nemoguće, na Internetu vrlo lako nabavljiv. Ja sam ga našao prije mjesec dana u duty free shopu na prijelazu pasjak SLO. Cijena EUR 28.

Slagao ga je uglavnom moj sin uz moju pomoć, manje od sata. Slaganje nije dosadno ali niti spektakularno, osim onih 2 šipki sto se savijaju i vide se na prednjem djelu.
Set nema niti jednu naljepnicu ali nema ni printanih kocki.
Image

Image

Speeder je super solidan za igru ali daleko od sličnosti sa originalom iz filma. Ali meni to nije toliko ni bitno jer kada ga vidiš odmah te podsjeti na film.

Image
Minifigovi Ok, neloši.

Image

Luke izgleda kao curica, barem su 2 frenda mojega sina koji nemaju pojma o SW pitali „je to Žensko“ Koja uvreda a ono Jedi Vitez najjači u Svemiru.
Obi-Wan po meni razočaranje jer je trebao i morao imati onu deku ili ti ga ogrtač na glavi.

Image
Maste kaj za prijavit

I da su barem stavili još jedan trooper ili 2 sand people-a ili barem jednog Jawa-sa koji je vidljiv kada dođu pred kantinu na Mos Eisly-ju. Ah puste želje. Neki kažu da set čine figure meni je to pola pola.

Image

Set je definitivno za ljubitelje originalne trilogije jedino što ostaje malo žalosti što nisu rekreirali susret sa sandpeople-sima ili slično.

Moja preporuka 4/5


19. Feb 2011. 16:14
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 13. Apr 2009. 11:07
Posts: 2117
Location: Zagreb, Hrvatska.
Post Re: 8092 Luke’s Landspeeder - Recenzija
Super recenzija. :LEGO03:

_________________
Dark ages.


24. Feb 2011. 18:23
Profile
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: 8092 Luke’s Landspeeder - Recenzija
Legopwnage wrote:
Super recenzija. :LEGO03:



Ajde baš mi je drago :LEGO04:


24. Feb 2011. 22:22
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.