It is currently 21. May 2024. 00:54



Reply to topic  [ 3 posts ] 
2260 - Ice Dragon Attack (Ninjago) 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 26. Dec 2010. 14:24
Posts: 91
Location: Pula (Rijeka)
Post 2260 - Ice Dragon Attack (Ninjago)
Ninjago 2260 Ice Dragon Attack

Image

Godina: 2011
Djelova: 158
Minifigure: 2
Cijena: 154,99 kn


Figure:
U setu se nalaze dvije extra odlične minifigure. Jedna je bijeli ninja Zane DX sa printom zmaja na prednjem dijelu torza,
a na zadnjem print lava i njegovo ime, uglavnom odlično. Druga minifigura je kostur Krazi sa crveno plavom kapom
dvorske lude i najvažnije u rukama ima dva zlatna shurikena (u setu se dobije još jedan rezervni zlatni shuriken)!

Image

Ocijena: 10/10

Slaganje:
Vrlo zanimljivo slaganje radi zanimljivog dizajna zmaja, 15 do 20 minuta slaganja. Jedina zamjerka je zastava koja voli otpadat.

Ocijena: 9/10

Features:
Mijesto za minifiguru na zmaju, tj. za zane-a koji ujedno može držat u rukama lance koji su spojeni za zmajevu glavu (odličan detalj).
Zmajeva glava je gumena i stiskanjem gornjeg i donjeg dijela glave ispaljuje se plava kuglica koja se nalazi u ustima, sistem koji
iznenađujuće odlično radi i mislim da je super napravljen. Krila potpuno pomična i savitljiva, mogućnost skupljanja krila, pomićne kandže
na krilima, jednostavno zmaj je preeeedobro napravljen i nemam zamjerki osim već navedene zastave koja otpada.

Image

Image

Image

Image

Image

Ocijena: 10/10

Zaključak:
Set je odličan, zmaj je brutalan i mislim jedini do sada napravljen ovako detaljan i fleksibilan itd. Minifigure su samo
dvije ali odlične i zamjerki nemam. Jedino što možda fali je neko makar sitno vozilo za Krazi-ja ali nema veze i dalje
sam potpuno zadovoljan kupovinom ovog seta koji ima dosta odličnih dijelova i nadam se da su i ostali Ninjago setovi
ovako dobri.

Ocijena: 9.5/10


Last edited by Kagi on 31. Jan 2011. 21:50, edited 1 time in total.



31. Jan 2011. 18:34
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 26. Jan 2010. 20:35
Posts: 689
Location: Rijeka
Post Re: Ninjago 2260 Ice Dragon Attack - recenzija
Set nedavno kupio . Uživao u slaganju . Figurice su stvarno predobre , pogotove Zane DX( meni najdraži ) . Jako su mi se dojmili i Trans-Medium Blue Wedgovi i Trans-Medium Blue Slopovi . Za mene ocjena 10/10

_________________
Sve šta napišem u potpisu mi isapdne nekako predugačko .


31. Jan 2011. 20:56
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 26. Dec 2010. 14:24
Posts: 91
Location: Pula (Rijeka)
Post Re: Ninjago 2260 Ice Dragon Attack - recenzija
Moja je ocjena malo manja kao što sam naveo radi zastavice koja zna ispadati i radi nedostatka nećega za Krazi-ja.
I ovo što si naveo za Trans-Medium Blue Wedgeve i Trans-Medium Blue Slopove sam zaboravio napisati gore da super
izgledaju i da se odlično uklapaju u dizajn zmaja.


31. Jan 2011. 21:47
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.