It is currently 29. Mar 2024. 05:46



Reply to topic  [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Zatvara se one2play 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 31. Jul 2013. 19:34
Posts: 518
Location: Dubrovnik
Post Re: Zatvara se one2play
vid051 wrote:
Pa mi smo dio EU zar ne?

naravno,nisam ni rekao da nismo

_________________
Do or do not,there is no try


17. Feb 2014. 14:57
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Sep 2009. 02:07
Posts: 558
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
Iskreno se nadam da ce sljedeci biti Algoritam. Nikada kod njih nisam kupio video igru, jer ista na ebay-u kosta tocno 3x manje.
Ista stvar i s One2play-om. Morace trgovci nauciti kako se zarađuje od rabata, a ne 200%-tne marže.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Corwin


17. Feb 2014. 19:55
Profile
User avatar

Joined: 24. Jun 2012. 23:14
Posts: 2996
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
Nije da nekom zelim da propadne ili nesto ali osobno u O2Pu sam kupio samo jedan jedini set ,a nije da sam ih do sad kupio malo i to samo jer je to bio jedini ducan koji je tada imao LOTR set koji sam jako zelio.
tj.taj je bio posljednji mozda cak i u Hr.al dobro manje bitno.

_________________
moji setovi
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=gogzzzz
flickr
http://www.flickr.com/photos/110394853@N07/

translegija : str.3 , 11, 19 , 28


17. Feb 2014. 20:30
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 27. Jul 2010. 16:15
Posts: 1903
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
@Corwin
Ne razumijem zašto bi netko izričito želio da propadne još jedna firma, samo da bi trgovci naučili lekciju, i da njezinih dvjestotinjak radnika sljedeći dan završi na burzi. Ako je politika tvrtke da će im cijene igrica biti skuplje nego na e-bayu to je njihova stvar, pogotovo ako ta neka stvar nije nužna za život.

Možeš si slobodno dati plus što tako štediš novac, ali nezaposleni sigurno ne kupju nikakve igrice s e-baya.

_________________
Brickset
MOCpages
Translegia


17. Feb 2014. 20:43
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 14. Jun 2009. 13:53
Posts: 255
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
lego obi-yoda vader wrote:
nekako mislim da smo mi krivi za to,svi radje idu u mullera da ustede20,30,50 kn


''..mi krivi..'' ??

Zbog čega?
Nisam ja kriv što je vodstvo te tvrtke nesposobno, iako mi ovo miriše na tipičnu priču po principu 'take the money and run'.

Uvijek su imali više cijene, smiješni su mi bili...možda sam jednom ili dva puta uzeo set kod njih, kada ga jeftinije nisam drugdje našao, žao mi je jedino ljudi koji će sutra na burzi završiti.

_________________
Vivat Croatia
odkad jesam, nikad valj'o nisam
živio old-school


17. Feb 2014. 21:15
Profile
User avatar

Joined: 09. Oct 2013. 18:31
Posts: 985
Post Re: Zatvara se one2play
mozda sam to samo ja al radije cu kupit u algoritma igru uzivo nego preko ebaya nabavljat. nekako se osjecam bolje i sigurnije to oci u oci kesom rijesit neg prek interneta. stas paranoja xD

ljudi iz one2play-a mi je zao, dobit otkaz u danasnjoj situaciji nije lako :(

ovak osobno da su bolji uvijeti bili na bodovima vijernosti sigurno bi cesce uzimo u njih. max 10% popusta i nije tako privlacno kad bilo koja bolja akcija dava barem 20% a i nije se mogo taj popust kombinirat s nekim drugim. steta steta


17. Feb 2014. 22:13
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: Zatvara se one2play
tu je oftopik o igrama, nemojmo spamat više:
http://kockice.hr/forum/viewtopic.php?f=44&t=6070

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


17. Feb 2014. 23:35
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Sep 2009. 02:07
Posts: 558
Location: Zagreb
Post Re: Zatvara se one2play
E pa kad pogledam sto i koliko mogu kupiti od svoje plaće, jasno da ni ti isti trgovci nemaju bas nekakvog razumjevanja prema meni, stoga ih mi i nije zao.
Ova prica s radnicima nije u redu. Istrgnute su moje rijeci iz konteksta. Nemojmo o politici sada. Naravno da nisam toliki kreten da zelim otkaz ljudima, ali isto tako nisam lud kupiti igru u Algoritmu za 599kn kad sam istu preko neta narucio i kupio 10 dana prije izlaska u HR za 239kn. Sorry, ali lijepa pažnja od provjerenog prodavca s ebay s preko 4000 pozitivnih feadbackova a uz to i nije mi prvi put kupovina od istog.
Isto mislim i na One2play. 90% ljudi s ovog foruma se kroz razne topice zalilo na njih, a nisu ni kupovali tam kao niti ja. Jednostavno popusti su im bili smiješni i sjećam se da nisu imali čak niti za Božić popusta.
Jednostavno pojela ih je konkurencija sto nama kupcima ide u prilog, tržište ukoliko bude zahtjevalo novi dućan, on ce se stvoriti s vjerojatno boljim cijenama.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Corwin


18. Feb 2014. 02:13
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 18. Jul 2011. 20:38
Posts: 820
Post Re: Zatvara se one2play
Apsolutno potpisujem corwina.
Možda će im svima bolje ići kad shvate da je bolja zarada na duge staze nego 500% marža na 10 stvari pa ključ u bravu. Cijene setova su im znale biti tolike da ponekad nisam bila sigurna da li je to isti set koji gledam negdje drugdje cijene su im jednom riječju bile - bezobrazne. Nemam dojam da će biti posebno missed na našem tržištu. Jedna jedina stvar koja je kod njih bila super što su mi se zaposleniti činili jako ljubazni.
Isto kupila jedan jedini set kod njih i to kad su ga snizili 15ak% i još na to lupili 25%. Sve mi se čini da je tih 25% za Božić bila rasprodaja za zatvaranje.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Star2705


18. Feb 2014. 08:03
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 31. Jul 2013. 19:34
Posts: 518
Location: Dubrovnik
Post Re: Zatvara se one2play
roomster_zg wrote:
lego obi-yoda vader wrote:
nekako mislim da smo mi krivi za to,svi radje idu u mullera da ustede20,30,50 kn


''..mi krivi..'' ??

Zbog čega?
Nisam ja kriv što je vodstvo te tvrtke nesposobno, iako mi ovo miriše na tipičnu priču po principu 'take the money and run'.

Uvijek su imali više cijene, smiješni su mi bili...možda sam jednom ili dva puta uzeo set kod njih, kada ga jeftinije nisam drugdje našao, žao mi je jedino ljudi koji će sutra na burzi završiti.

ali nije to velika tvrtka koja kupuje "na veliko" pa si moze priustiti jeftinije cijene,da smo svi mi kupovali cesce u one2playa...nikad ne znas...mozda se ovo i ne bi dogodilo...i ja osobn sam u njih uzeo 5-6 setova ali medu njima i fire brigade

_________________
Do or do not,there is no try


18. Feb 2014. 11:24
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 59 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.