It is currently 28. Mar 2024. 09:28



Reply to topic  [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Pomoć oko kupnje kod Slovenca 
Author Message
AFOL

Joined: 01. Jul 2011. 19:52
Posts: 194
Post Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Već je prošlo puno vremena od kad sam napravila narudžbu, lik se ne javlja ni ništa. Da li je netko možda imao kakvih iskustava?


Last edited by Eustahije on 13. Oct 2011. 12:30, edited 1 time in total.

Maknut krivi link, da ne zbunjuje (vidi daljnju raspravu).



10. Oct 2011. 23:26
Profile
User avatar

Joined: 19. May 2010. 17:12
Posts: 1059
Location: zg
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
neznam sto ti znaci "puno vremena", ali dosad sam (ignorirajuci upozorenja) narucivao od tri talijana. dvojica su se javila u roku mjesec dana, a jedan je bio cak i sporiji. mozda je tvoj slovenac slicnog mentaliteta, ako ti je to ikakva utjeha.
ako ti se zaista dugo ne javlja, idi na problem center i napisi mu poruku koja istovremeno ide i nekome na bricklinku, pa prodavacu vise nije do zezancije.
sretno ti!

_________________
http://www.mocpages.com/home.php/72307


Last edited by steinberg on 11. Oct 2011. 11:25, edited 1 time in total.



11. Oct 2011. 11:05
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 16. Nov 2010. 11:54
Posts: 37
Location: Samobor
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Ja sam radio s jednim SLO i isto tako, ali na kraju je sve ispalo OK.
Samo morate biti strpljivi. Ipak vaša narudžba treba proći kroz cijelu SLO, pa dok dođe do "gazde", pa dok on dođe "s rekreacije", pa dok se sjeti da ima narudžbu, pa dok...

Eee... strpljen spašen, ali na kraju je sve ispalo dobro i uz sve te peripetije opet bih kupio od istog, jer što sam naručio to sam i dobio i to u savršenom stanju.

_________________
Brickset


11. Oct 2011. 11:16
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Konkretni dućan se reklamira kao dućan slovenskog kluba AFOL-a. Bilo bi dobro da se javi i ako netko ima iskustvo s kontaktima s klubom, a možda pomogne i da ih pitaš na info@kocke.si.

Na BrickLinku se Non-Responding Seller Alert može pokrenuti ako prodavač ne trza sedam dana.


11. Oct 2011. 11:26
Profile
AFOL

Joined: 01. Jul 2011. 19:52
Posts: 194
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Prošlo je i preko mjesec dana. Prvo se nije javljao, pa sam poslala poruku da pitam za poštarinu i detalje, pa me pitao do kuda bi išla pošiljka (prije toga sam mu rekla da unutar Slovenije, pošto tamo mogu na adresu rodbine naručiti) i kad sam mu odgovorila više se nije javljao. Prije dva tjedna, otprilike, sam poslala preko BL-a opet upit da ga podsjetim, ali ništa.


11. Oct 2011. 17:59
Profile
AFOL

Joined: 18. Nov 2008. 12:41
Posts: 5
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Mashnica
Prvo izvinite, poštno moj Hrvatrski nije baš najbolji.
Na ovaj vaš post me opozorio drugar - danas. Koliko sam gledao u arhivu narudžbi na Bricklinku od 11. Aprila 2011 pa do danas nisam našao vaše narudžbe iz Hrvatske. A svi znamo, da se narudžba ne može brisati.
Takodže nisam pronašao ni jedan MSG u kojem bi me pitali za isporuku u Sloveniju. Za njega možda, da sam ga brisao ali se ne sječam, prošlo je previše mjeseci.

Molim vas, da provjerite ime trgovine na bricklinku, dali je zaista bila to moja trgovina.
Molim vas, da mi isto šaljete vaš nickname, kojeg imate na bricklinku, vaše poruke i moje odgovore na moju e-mail adresu info@kocke.si da vidim o čemu je bila rječ.

Ali, kako več napisao 100% niste kupili ništa u trgovini, jer ako bi se to desilo narudžba bi ostala, a tako je nema. A za MSG nisam siguran. Možda sam ga izbrisao i zaboravio, da vam odgovorim - tada su bili godišnji odmori i svi znamo kako je sa time.

Pošto ne pratim ovaj forum često, se izvinjavam unapred, da odgovor neče biti istog dana.
Hvala.
LP
Gregor

_________________
Kocke Klub - s svojo lego
http://www.kocke.si
Image


11. Oct 2011. 20:44
Profile WWW
AFOL

Joined: 01. Jul 2011. 19:52
Posts: 194
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Ajme, pa sad vidim da sam krivi link dala. :fp: Joj, ispričavam se. Skroz sam zeznula jer su plave boje oba dućana, a nisam detaljno pogledala. :LEGO48:

Ovo je pravi link
http://www.bricklink.com/store.asp?p=LegoSlo

Vidm da u tom dućanu na BL-u nema više tog seta u ponudi, a ja sam ga odabrala i čekala invoice koji nije dolazio. Mislila sam da se narudžba automatski poništava ako ju prodavač proda nekome drugome, a meni u narudžbi još uvijek stoji da čekam invoice.


12. Oct 2011. 21:38
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 18. Sep 2010. 13:05
Posts: 256
Location: Čakovec
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Khm, ja kod njega nebi ni narucivao, ali to je samo moje misljenje. :LEGO22:


13. Oct 2011. 08:06
Profile
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
zašto?


13. Oct 2011. 12:23
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 18. Sep 2010. 13:05
Posts: 256
Location: Čakovec
Post Re: Pomoć oko kupnje kod Slovenca
Od 168 FB-a ima 3 negativna i 2 neutralna. Iako je vecina pozitivnih, na 168 FB-a 3 negativnih je prema mojem mišljenju puno.


13. Oct 2011. 20:51
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 19 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.