It is currently 18. Apr 2024. 05:31



Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Lego Trst 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 22. Dec 2008. 17:15
Posts: 189
Post Lego Trst
Jučer sam se prošetao centrom Trsta i vidio da je unazad par mjeseci otvoreno par većih dućama sa igračkama (veći nego što je bio Orvisi).
Ponuda Lega više nego dobara, puno eksluzivnih setova plus standardna ponuda (cca. 15-20 raznih exclusive i 50-60 raznih drugih setova). Tu nisam računao Lego igre. Cjene su nešto više nego u Njemačkoj ali se isplati uzeti veće setove zbog troškova poštarine. Također u manjim dućanima u Centru oguće je naći setove stare god - dve koji se više ne proizvode.
Također otvoren veliki Ne Lego dućan sa OGROMNIM izborom RC modela svih vrsta i veličina (ne kineski jeftini) pa sam na kraju najviše vremena proveo tamo i odlučio nešto pazariti.

_________________
Image

Image

Radim po naruđbi figurice. Pošalite link na sliku da vidim koliko mi treba vremena. Prosječna cijena15-16 Usd.


17. Dec 2010. 10:30
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 22. Feb 2010. 21:46
Posts: 764
Location: Rijeka
Post Re: Lego Trst
Mene su oduvijek zanimali oni RC monster truckovi.
Nešto kao autići, ali za teške terene.

Meni bi čista uživancija bila samo gledati to u izlogu. :LEGO25:

_________________
Molim da mi se jave zainteresirani za Starcraft dioramu.
------<======>------<======>------<======>------
Moj najbolji set - 8043 Motorized Excavator
http://www.brickset.com/search/?owned=Luka-Lamtarn
http://www.youtube.com/user/LamtarnLegoLuka


17. Dec 2010. 12:13
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 22. Dec 2008. 17:15
Posts: 189
Post Re: Lego Trst
imaju avione, jedrilice, brodove, tenkove sa ic i airsoft kuglicama, helikoptere itd. Jako puo toga, nešto na baterije ili benzin. Takav sam izbor vidio samo u SAD-u.

_________________
Image

Image

Radim po naruđbi figurice. Pošalite link na sliku da vidim koliko mi treba vremena. Prosječna cijena15-16 Usd.


17. Dec 2010. 15:54
Profile
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: Lego Trst
defence wrote:
imaju avione, jedrilice, brodove, tenkove sa ic i airsoft kuglicama, helikoptere itd. Jako puo toga, nešto na baterije ili benzin. Takav sam izbor vidio samo u SAD-u.



Malo kasnim, ali da li bi znao objasniti gdje je tocno taj veliki toy shop sa puno ekskluzivnih setova?

Ja znam za ducan u ulici corso italia tamo gdje se kriza sa via del teatro romano. Jedan prenapuceni ducan sa gomilom svacega. Nalazi se u toj novijoj bijeloj zgradi, kao neki pasaž.

Preko ceste (corso italia) opet prođeš kroz neku zgradu i izađeš mislim San Nicolo i tamo je jedan ducam s igrckama.


23. Feb 2011. 12:07
Profile
AFOL

Joined: 26. May 2009. 19:43
Posts: 50
Post Re: Lego Trst
Znam za tri trgovine koje drže Lego u Trstu pa bih molio one koji znaju više da podijele te informacije.
"Lupus In Fabula", nalazi se u zgradi nasuprot zgrade u kojoj se nalazio Orvisi, bliže obali. U posljednjih godinu, dvije, izbor mi se čini slab, osim što znaju imati rijetke exclusive setove kao "Tantive IV" ili "Taj Mahal". Cijene su općenito usporedive s našima, možda su do 5% više.

Dosad je najbolje cijene imao "Centercasa" u Via Battisti (nastavlja se na Via Giulia, prema centru), ali neugodno su me iznenadili kad sam zadnji put bio kod njih, prije dva mjeseca, cijene su im na nekim artiklima (npr. Kingdoms setovi) bile i do 10% više nego pola godine ranije. Dosad je "Centercasa" držao Lego po najnižim cijenama u Trstu (neki su setovi bili puno jeftiniji nego kod nas, recimo Kingdoms 7946, ako se dobro sjećam platio sam 92 eura), a sad su neki artikli skuplji nego u trgovini Vesti & Gioca u kojoj je Lego inače bio najskuplji.
Izbor u trgovini "Centercasa" je, po mojem sudu, osrednji. Znaju imati poneki exclusive set, kao "Tantive IV" i "Tower Bridge".

Spomenuti "Vesti & Gioca" u trgovačkom centru "Torri d'Europa" imao je dosad najviše cijene, a izbor je bljedunjav, zna im se omaknuti koji exclusive set, ali nešto skuplji nego u dvije navedene trgovine. Barem je do sada bilo tako.

Nedaleko Trsta, u Muggiji postoji trgovački centar Montedoro, u njihovu trgovinu igračaka samo sam zavirio, čini mi se da je izbor Lega barem jednak ili bolji od tršćanskih trgovina, ali su cijene paprenije.


29. May 2011. 04:28
Profile
Mlađi forumaš

Joined: 07. May 2010. 15:53
Posts: 189
Location: Rijeka
Post Pomoć oko LEGO-a u Trstu
Brzo idem u Trst, pa ako mi netko može dati adresu sa kakvim dučanom koji prodaje LEGO u Trstu.

_________________
Bazinga!

Sheldon Cooper


02. Jul 2011. 13:05
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 17. Feb 2011. 19:28
Posts: 79
Location: Sarajevo, BiH
Post Re: Pomoć oko LEGO-a u Trstu
ja sam pretražio neke karte, i nisam našao nijednu spezializovanu prodavnicu za lego, pokusaj u vecim trgovackim centrima to ces mozda biti uspješan


02. Jul 2011. 14:08
Profile WWW
AFOL

Joined: 02. Jul 2011. 02:11
Posts: 26
Post Re: Pomoć oko LEGO-a u Trstu
Nekoliko vecih ducana u centru ima dobar izbor, cjene 20% vise nego Hrvatska ili Slovenija.


02. Jul 2011. 14:12
Profile
User avatar

Joined: 01. Jan 2011. 15:30
Posts: 1324
Location: blizu Rijeke, Hrvatska
Post Re: Pomoć oko LEGO-a u Trstu
Pogledaj mislim da je negdje bila tema o ovome u lego marketu pod ponuda u trgovinama.
Uglavnom,znam da im ponuda bš i nije nešto i cijene znaju bit iznimni viskoke ali ponekad se mogu naći ekskluzive.

_________________
Moj Brickset
Moj MOCpages
Moj Flickr


02. Jul 2011. 14:24
Profile WWW
Mlađi forumaš

Joined: 07. May 2010. 15:53
Posts: 189
Location: Rijeka
Post Re: Pomoć oko LEGO-a u Trstu
Znam, pregledavao sam jučer, spominju se neka 2-3 dučana u centru, a ja samo znam za jedan i to je onaj koji je južno od Giulie i taj dučan me već dobra dva puta razočarao s ponudom legića.

EDIT: Zadnji put kad sam bio u Trstu nisam mogao naći niti jedan drugi dučan, a bio sam u centru.

_________________
Bazinga!

Sheldon Cooper


02. Jul 2011. 14:33
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.