It is currently 29. Mar 2024. 12:21



Reply to topic  [ 3 posts ] 
Lego board game 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 13. Feb 2011. 03:09
Posts: 9
Post Lego board game
Pozdrav

Dakle već nekoliko godina imam ideju napravit igru na ploči od lego djelova i isključivo samo lego djelova.
iako sam koncept smislio još prije nego mi se dijete rodilo život je krenuo drugim tokom...

Kada je lego najavio da izbacuje igre već sam odustao od izrade jer eto neko se sjetio. Igre koje su izlazile nisu niti približno onome što sam smislio.

Sin gleda kako igram board igre s ekipom i ne skida oči s ploče i bude miran po 4 sata...

Sad kako mi sin ima skoro šest godina napokon sam napravio jednostavniju verziju igre kako bi on mogao igrat to bez problema i bez pomoći.

Igra je prošla već 3 testiranja( žena i sin ) i sada ide na uljepšavanje i prebacivanje na 10 ili 12 kocke do sada je igra na kocku s 6 strana(finalna verzija će imat lego kocku). i ima još balansiranja jako puno. iako to nije bio model koji sam izvorno htio ali za sada je tako jednostavnije mom sinu.
On uživa i to me tjera da radim na njoj dalje. onak sat do dva tjedno...

Evo dvije slike pa ako vas zanima mogu više o pravilima koja su u principu jako jednostavna ma koliko god sve izgledalo komplicirano.
I ako nekog zanima mogu ja i profesionalnije uslkat...

http://www.mediafire.com/view/19nu9cq9c ... _game1.jpg

http://www.mediafire.com/view/ikc8o7ksr ... _game2.jpg

Inače igru će kompletno uredit moj sin kako želi... sve što vidite je samo kako bi nam olakšalo testiranje i micanje. igra može bit 3 puta manja a može biti preko cjelog stola. to će ovisit o mom sinu :) ja samo biram broj neprijatelja, oklopa, oružja i njihove vrijednosti.

Ono što me zanima je dali osim lego službenih igara postoji još koja jer ja nisam našao...

Lijep pozdrav


18. Mar 2016. 23:46
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 21. Nov 2009. 18:51
Posts: 4909
Post Re: Lego board game
Jako lijepo :LEGO07: .

_________________
Flickr


19. Mar 2016. 09:39
Profile
User avatar

Joined: 12. Sep 2011. 15:02
Posts: 2303
Location: Zagreb
Post Re: Lego board game
Zgodno izgleda.
:LEGO04:

_________________
MOCpages
BrickSet
Steam and Skype: johnwalter1044


19. May 2016. 13:53
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 3 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.