It is currently 19. Apr 2024. 05:45



Reply to topic  [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Lego naljepnice 
Author Message
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: Lego naljepnice
naljepnice su dio kockice na koju se trebaju nalijepiti, a za instrukcije kažu da su slobodno dostupne zato što
Quote:
it supports the product and experience.

iliti dostupnost naljepnica povezuje se s manjom kupnjom setova u kojima dolaze, dok se dostupnost uputa povezuje s većom slagačkom aktivnosti i većom mogućnosti kupnje setova i kockica.

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


16. Apr 2014. 13:15
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Lego naljepnice
Što šta što? Ništa ne razumijem. :?:


16. Apr 2014. 16:51
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: Lego naljepnice
ke? ovo s objavljivanjem uputa, ali ne i nakeljnica?

naljepnice nisu dostupne na netu i ne mogu se printati jer to znači da ćeš si isprintati to što ti treba i nećeš kupiti set u kojem je kockica s tom naljepnicom, niti ići na bricklink i kupiti tu kockicu.
a upute su dostupne jer imaju suprotan efekt, odnosno to što su dostupne pozitivno utječe na kupnju setova i kockica. valjda kad skineš upute neovisno o tome imaš li set ili nemaš, dobiješ nove ideje i želju da kupiš taj set ili neke kockice. tako sam ja to shvatila. osim toga, naljepnica je nečiji dizajn i to spada u intelektualno vlasništvo, dok upute to nisu.
ne znam jel to zbilja učinkovito, samo prenosim što ovi iz lega napisaše na ambasadorskom forumu na isti upit koji je i tu netko postavio. :LEGO04:

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


16. Apr 2014. 18:14
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Lego naljepnice
OK, thanks, sad sam sve shvatio.

Nije mi bilo jasno ovo sa dostupnošću povezanom sa slagačkom aktivnosti i većom mogućnosti... rečenica ti je k'o da sam je ja pisao... :LEGO15:


16. Apr 2014. 19:16
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 09. Mar 2014. 08:52
Posts: 2140
Location: Zagreb
Post Re: Lego naljepnice
Galadriel wrote:
naljepnice su dio kockice na koju se trebaju nalijepiti, a za instrukcije kažu da su slobodno dostupne zato što
Quote:
it supports the product and experience.

iliti dostupnost naljepnica povezuje se s manjom kupnjom setova u kojima dolaze, dok se dostupnost uputa povezuje s većom slagačkom aktivnosti i većom mogućnosti kupnje setova i kockica.


Kad se gleda s te strane, nažalost moram priznati da su u pravu :LEGO08: Ali samo što se tiče novih setova. Kako će se stariji setovi manje kupovati kad ih ionako više nema u prodaji? :LEGO01: Ne moraju naljepnice objavljivati čim izađe set kao što rade s uputama, neka pričekaju godinu dana pa onda :LEGO02:

_________________
Pratite Klub Kockice na Facebooku i Instagramu! :D


22. May 2014. 07:32
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 25 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.