It is currently 18. Apr 2024. 21:26



Reply to topic  [ 171 posts ]  Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
Tema o videoigrama 
Author Message
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 01. Dec 2012. 10:34
Posts: 2690
Location: Gradište/Županja
Post Re: Tema o videoigrama
Ja bih WoW rado igrao al nemam vremena za to... Jedno davno sam bio počeo... A neda mi se igrati takvu igru samo vikendima kao što sad igram malo subotom i nedjeljom. Zapravo imam vremena poslje podne al pošto crtam na kompu na poslu po 8 ili više sati, navečer me peku oči čim krenem nešto... Oh živote, nepravedan si.
Jel igro tko Kingdoms of Amalur + ekspanzije? Meni je super bila.

_________________
MOC Pages: http://www.mocpages.com/mocs.php?id=104982
Flickr: http://www.flickr.com/photos/monsinjor/
Brickshelf Gallery: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=511661


30. Sep 2014. 12:06
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: Tema o videoigrama
vidim nitko se ne igra na konzolama.
igram baš wolfenstein: the new order i igra je mega treš. toliko je jadna da ju igram dalje samo da vidim koliko nisko će doći.

inače, opet me uhvatio val neigranja. zadnje 2,3 godine fkt mi volja za igranjem dolazi u mahovima. samo su igračka razdoblja svaki put sve kraća i kraća. :LEGO37:

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


30. Sep 2014. 12:27
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Sep 2009. 02:07
Posts: 558
Location: Zagreb
Post Re: Tema o videoigrama
Mene je pustilo prije 2 godine kad sam prodao svoju posljednju konzolu PS3.
Sad igram sezonski na PC kad izađe AC. Evo čeka se AC: Unity

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Corwin


30. Sep 2014. 13:47
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 31. Jul 2013. 19:34
Posts: 518
Location: Dubrovnik
Post Re: Tema o videoigrama
ja igram na ps3,ali to vec znas s PM... bas,jako malo ljudi igra na konzolama,iznenadujuce malo,s obzirom na broj maloljetnika na forumu :LEGO09: ne igram skoro nista osim fife 15

_________________
Do or do not,there is no try


30. Sep 2014. 14:06
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 23. Aug 2014. 12:30
Posts: 353
Location: Beograd
Post Re: Tema o videoigrama
Jeste li igrali Heroes III M&M? To je igra koju sam najviše puta instalirao.
Posle svih kampanja brat i ja smo počeli da igramo one tear of asha misije jedan na jedan, jer su nam one bile najzanimljivije. Pošto smo tada imali jedan komp i nismo mogli da igramo u lanu, onda dok jedan igra svoj potez drugi radi nešto drugo (čita nešto ili slično) i obeća da neće gledati tuđi potez. Kad smo potrošili sve misije jedan-na-jedan, onda smo angažovali sestru da nam u onom map editoru prepravlja mape, tj. da obriše druge igrače sa mape, jer mi nismo smeli da vidimo mapu unapred. Prvo bismo joj na nekoj probnoj pokazali kako se to radi, a ona bi nam posle sredila ostale.
Brat i ja uvek nađemo neki svoj fazon igranja igrica. Npr. za PES i NBA smo pravili neke svoje lige i vodili večite rang liste. Npr. podelimo po 15 timova iz NBA na moje i njegove i onda igramo sezonu. Kad dođe meč njegov-na-njegovog on bira koji će da bude, a možemo i da simuliramo ako se obojica slažu ko će biti pobednik.
U sims 2 smo imali porodicu Đurić (tako se prezivam) koja je imala nekoliko rođenih kolena i živela u desetak kuća, pa smo brat, sestra i ja igrali ciklično svaku kuću po dva njihova dana (sims dana) i kad se odigraju ta dva dana to se obeleži na neki papir da je ta kuća odigrana u tom krugu.

_________________
Moj Flickr: https://www.flickr.com/photos/126640704@N05/
Moj Instagram: https://www.instagram.com/dzoni1990/

Image Image Image


30. Sep 2014. 15:45
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: Tema o videoigrama
jako lijepa priča o dobrobratskim odnosima :)
super ideje ste imali. sirota sestra, map edit configurator :LEGO16:

naravno da se igrao heroes 3 (i 4), još tamo u 90tim kad su taman izašle... imaš sad HD reizdanje heroesa i age of empires. lijepo izgledaju na novim HD monitorima :)

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


30. Sep 2014. 15:50
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 30. Jul 2009. 13:16
Posts: 4374
Post Re: Tema o videoigrama
Ja sam igrao i odigrao svoje.., i na Plejki jedinici i na dvojci. Konzole su za mene prošlost od pojave i nabavke Plejke 3. Jadnostavno sam dobio djecu i uvidio da ne mogu više tako živjet. I eto Plejke 3 kod mene doma kao sakupljača prašine. Žena me svaki put psuje kada briše prašinu.
Ali, možemo pričat i o G.T.u i Tourist Trophy-u.., i Colin MCR-u.
Pro Golf-u.., CTR-u, BurnOut-u (čak i onom sa crash modeom), WipeOut-u. Ma što ti srce zaželi Deni, ali ko što rekoh to je za mene prošlost.
Kratko vrijeme poslije toga imao sam i igrao igrice (strategije uglavnom) na PSPju 1-ci i 2-jci, onoj tanjoj. Također ih imam doma, eno ih čame sami na polici i dosađuju se.
Klinci su trenutno u fazi Androida i Tableta.
Brzo, jednostavno.., kratka forma zabave.


30. Sep 2014. 16:11
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 11. Sep 2009. 23:04
Posts: 1028
Post Re: Tema o videoigrama
HOMM si mi oduvijek bile drage igre, sa super soundtrackom :LEGO03:
Trebalo je naci ne-blesavog pirata da ih snimi s audio trackovima :mrgreen:
RTSovi mi ipak vise leze kao zanr.
Najbolji dozivljaj je bio C&C (cista revolucija naspram Dune 2, a i opcenito) i Warcraft 2 (iako sam igrala i jedinicu samo je imala malo nespretno sucelje)

WOW sam igrala samo za vrijeme pocetnog besplatnog mjeseca (ili dva?), onda sam se prebacila na RL WOW - joggiranje po sumi :mrgreen:
nije me uspio bas jako zaintrigirati, imala sam osjecaj da bi trebala sjedit tri godine za kompom da konacno kupim konja, a i tada se trebalo koncentrirati na studij u faterlandu :mrgreen:

Konzole nisam imala, ali sam s osnovnoskolskim drustvom posudjivala i igrala Sonica i Aladina na Sega Mega Driveu.
Playstatione sam totalno izignorirala - nekako su mi konzole uvijek bile "ogranicene", jer sam "cackala" svasta-nesto po PCu

Anyway, interes za igre mi je eventualno tehnicki i nekako mi se i ne igraju vec duze vrijeme...
Nezgodno je samo samo sto neki buduci projekti idu i u tom smjeru :mrgreen:

_________________
Moji setovi BL trgovina
Lego slike Lego slike 2 Kolekcija slike


30. Sep 2014. 16:35
Profile
AFOL

Joined: 21. Sep 2011. 11:00
Posts: 517
Post Re: Tema o videoigrama
homm 3 nebrojeni sati provedeni uz tu igricu,on singl playera preko multiplayera, kasnije verzije, posebno 5 ogromno razocaranje
u mladosti sam najvise vremena provodio uz razne strategije - c&c, commandos , age of empires i sl.
takoder sam volio pucati jos od vremena doom-a, quake, duke nukem, pa preko wolfensteina, behind enemy lines i ostalih pucacina

najvise vremena online sam provodio igraju Soldier of Fortune 2, naletio sam igrom slucaja na odlican klan i provodio po par sati pucajuci, zeznuto je samo bilo sto se i zeni svidjela igrica pa dok bi beba spavala bilo je zeznuto tko ce prvi do kompa :D

dosta vremena sam pogubio i na ogame-u,al to je bilo vise do ekipe nego same igre, i dan danas sam u kontaku s nekima

no kako kaze Hrczs, djete odraslo, doslo i jos jedno i sad uz sinove od 7g i 19 mj. moji dani igranja na PC-u su... proslost :D

neko vrijeme je bio aktualan nintendo wii, sad stariji ima PsP pa ponekad odigramo skupa nesto, trenutno prelazimo lego batmana i lego POTC
obzirom da nemam vitu, nemozemo igrati hobbita ili lotr, bar ja nisam nigdje nasao verziju za obicni PsP :LEGO08:


30. Sep 2014. 16:46
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 07. Jun 2010. 11:56
Posts: 1816
Location: Novi Zagreb
Post Re: Tema o videoigrama
Brickman X wrote:
League of Legends? Itko? Znam da igraju Jony i Domagoj (i ja naravno). Kakvo je vaše mišljenje?


railz0 na EUW

Prilično zabavna igra, u pravilu odigram barem 2 runde rankeda dnevno, ovisno o tome koliko stvari moram riješiti za školu. Od ostalih moba igram samo još DotA 2, ali ne baš aktivno i nisam jako dobar niti upoznat sa svim herojima. LoL je puno više fast paced u solo q-u, prvenstveno zbog nižih cd-a, mana costova i manje pasivnih spellova. U mojoj glavi je to otprilike kao Quake - CS usporedba, iako bi se moglo raspravljati o tome kako je LoL u nekim aspektima nekvalitetna igra. Očito balancing, Riot je po tom pitanju grozan, nerf after nerf, onda overbuff, a 60 heroja stoji zaboravljeno. Onda je tu i način na koji daju sve od sebe da kontroliraju metagame. Ono kad su mijenjali towere na topu da spriješe 2v1 swapove. >.< Ništa se nije promijenilo. Kao, ne znam, i dalje mi je zabavniji od Dote u kojoj su svi carryi right clickeri, nema orb walka i postoje stvari poput Faceless Voida koje ti unište tim ako dobro postave ultu i igrač sam može u potpunosti carryati game (nije baš idealan koncept za timsku igru), ali DotA 2 definitvno ima bolji balancing.

_________________
Moj Brickset
Moj MOCpages

Trenutno u dark ageu. :(


30. Sep 2014. 19:09
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 171 posts ]  Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.