It is currently 29. Mar 2024. 12:40



Reply to topic  [ 2444 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 245  Next
TEMA ZA ČAVRLJANJE 
Author Message
User avatar

Joined: 12. Oct 2011. 23:26
Posts: 436
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Čestitke :LEGO03:

_________________
Brickset
Flickr


31. Oct 2013. 11:23
Profile
User avatar

Joined: 06. Aug 2013. 14:30
Posts: 724
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Čestitam! :))

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=stubazg


31. Oct 2013. 12:44
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
sinoc sam prvi put sanjao nesto u vezi lega :)
kao, izasle su slike novog lego seta i gledam ja sad prvu sliku, na njoj nekakvi seljani jedan drzi akuaticnu gitaru (ja se mislim konacno akusticna lego gitara) drugi drzi neke udaraljke i sva cetri figa ostavljaju dojam nekog gypsi benda koji svira na plazi.
ja cijeli hepi konacno neki cool set, kad okrenem na drugu sliku a tamo jedan mali jedrenjak sa dva vojnika crvene armije i topom.
odmah sam se nazivcirao kako su opet napravili genericku piratsku temu a ovi gypsi cr ocito biti samo u jednom setu kao i seljani u kingdoms :D

fora, zar ne?

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


19. Nov 2013. 09:37
Profile
Upravni odbor
User avatar

Joined: 13. Sep 2010. 16:59
Posts: 3691
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
:LEGO73: haha i ja sam sanjao lego ove noći - u Samoboru je bila izložba drugog hrvatskog kluba, bila je očajna, od prostora do kreacija - kreacije su bile velike al grde i neka naperlitana tetka je prodavala custom figuice od lažnih dijelova. Kada sam pitao koji je to klub, svi su bili jako napeti i sumnjičavi, pogotovo kad sam pitao dal' znaju Franka. Na kraju me napala neka luđakinja pa sam dao petama vjetra. Noćna mora :LEGO61: :mrgreen:

_________________
Instagram
Flickr, owned Brickset, wanted


19. Nov 2013. 13:31
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 17. Nov 2008. 14:13
Posts: 8275
Location: Zagreb
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Jao ljudi, što je u vašim glavama. Stvarno vas more brige...

Kad ja sanjam LEGO, onda slažem. :LEGO27:
...ili se događa nešto što se ne može objasniti, kad se govor, misao i slaganje kockica prelijevaju iz jednog u drugo. U snu ima smisla, ali kad se probudim mi nije jasno. :LEGO01:

_________________
flickr YouTube Brickset


19. Nov 2013. 13:54
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 27. Jul 2010. 16:15
Posts: 1903
Location: Zagreb
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Kad sanjam o Legićima imam déjà vu. :LEGO31:
Zadnje što se sjećam su bilo neke lego minifogurice životinje tj. Chima. Naravno da sam mislio da su sve to potpune besmislice, ali kada sam vidio setove nisam vjerovao svojim očima. Prečudno...

_________________
Brickset
MOCpages
Translegia


19. Nov 2013. 22:50
Profile
Upravni odbor
User avatar

Joined: 13. Sep 2010. 16:59
Posts: 3691
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Isto se meni desilo, čudno je to - 1992., godinu dana prije nego je izašao, sanjao sam figuricu Majista (ak se dobro sjećam imena). Siguran sam da je to bilo godinu dana ranije jer sam si zamišljao kako bi bilo super da konačno naprave tu bradu. Inaće, ta brada je sigurno dizajnirana godinu dana ranije nego je izdana. Kao stariji sam naletio na teorije o kolektivnoj podsvjesti koji bi mogli objasniti takve stvari..

_________________
Instagram
Flickr, owned Brickset, wanted


19. Nov 2013. 23:21
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 27. Jul 2010. 16:15
Posts: 1903
Location: Zagreb
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Ali još čudnije je kada zaboravim na to i onda nakon flashbacka se pitam gdje mi se to već dogodilo. :LEGO23:

Surduk wrote:
Kao stariji sam naletio na teorije o kolektivnoj podsvjesti koji bi mogli objasniti takve stvari..

Možda smo svi ipak u Matrixu...


Ne znam da li drugi to rade, ali nekada"slažem" kockice u 3D-u u svojoj glavi. Nešto kao LDD ali bez toga da sjedim za kompom. Prilično se isplati jer onda trebam manje vremena za pravo slaganje. Baš sam čudan ljud....

_________________
Brickset
MOCpages
Translegia


19. Nov 2013. 23:47
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 17. Nov 2008. 14:13
Posts: 8275
Location: Zagreb
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Baš sam komentirao sa Surdukom da bi nam trebala dva života da složimo u stvarnosti sve što smo već složili u glavi...

_________________
flickr YouTube Brickset


20. Nov 2013. 10:43
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 10. Sep 2010. 17:16
Posts: 655
Location: Beograd
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
hej drugari, probao sam da nadjem temu za pomoc na forumu, ali ovo je najblize sto sam mogao naci:

Imam problem, kad pokusam da posaljem privatnu poruku, dobijem potpunu belu stranu sa tekstom "access denied"
probao sam da se izlogujem i ponovo ulogujem, ali i dalje ne mogu da saljem poruke.
Ovo nije prvi put, desilo se pre par nedelja isto, trajalo par dana, i samo vratilo na staro

_________________
Image Image
Moj Brickshelf
Moj Flickr


22. Nov 2013. 15:37
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 2444 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 245  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.