It is currently 28. Mar 2024. 09:30



Reply to topic  [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
70413 Brick Bounty 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 21. Jun 2015. 19:17
Posts: 34
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
slamaskin wrote:
oprosti ali moram reći da s obzirom da posjeduješ tj. da si platio taj brod opravdavaš trošak koji si napravio pozitivnim komentarima te nemožeš biti objektivan


Bez uvrede ali ovo nema smisla jer onda možeš to reći za svaku osobu koja napiše nešto takvo za neki set. Dakle, mi smo na forumu gdje ljudi pišu svoja mišljenja, reći nekome da ne može biti objektivan i automatski odbaciti njegovo mišljenje zbog takvog nečega na forumu nema smisla. Ja nikoga ovdje ne nagovaram da kupi nešto što mu se ne sviđa. Recimo, ti možeš napisati da je set pod brojem 7965 genijalan i super i da se isplati dati za njega svaku lipu i ja ga ne bi kupio ( iako sam SW fanboy ) jer mi ima neke greške koje im ne mogu oprostiti. Ja neću tebi ići pisati "oprosti ali moram reći da s obzirom da posjeduješ tj. da si platio taj brod opravdavaš trošak koji si napravio pozitivnim komentarima te nemožeš biti objektivan". Nemam ja problema sa time da se tebi set ne sviđa, ali ići odbaciti tako nečije mišljenje mi nema smisla.

slamaskin wrote:
čak niti neki licencirani setovi koji su inače najskuplji toliko ne koštaju po kocki, brod nema nikakve ekskluzivne dijelove (ne računam minifigure u tu priču) tako da moje mišljenje i dalje stoji kako je brod, prvo iskreno bezveze dizajniran naspram starijih brodova i trenutnog sea cow-a ako se on može računati pod piratski brod koji je iskreno spektakularan


Ako to meni nije problem, ne znam zašto je tebi? Ti imaš svoje mišljenje o njemu, ja svoje, no ne znam čemu toliko hetjanje i pljuvanje po nečemu. Eto, ima stvarno dovoljno Lego setova u prodaji, za svakoga ponešto.

slamaskin wrote:
samo da se kužimo, mene je samo zanimalo postoji li neki razlog osim 'želim imati lego official brod'


Ja sam set kupio jer prvo, nemam niti jedan brod do sada. Drugo, volim gusarsku temu, koja nije toliko česta pa ne mogu očekivati neki brod skoro. Treće, ne pada mi na kraj pameti ići kupovati kocku po kocku i slagati neki brod. Četvrto, nisam uspio nabaviti do sada niti jedan od tih starijih brodova da netko prodaje, a naručivanje sa ebaya i sličnih mi isto ne dolazi u obzir. Peto, ja kupujem lego setove najviše za display, a rijetko kada da mi samo kocke nečemu služe onda za nešto drugo. Volim kupiti set, složiti ga, eventualno ga poboljšati sa nečime ( tipa u ovom slučaju, dodati koji top još i posadu ) i staviti na display u stanu. Nadam se da ti je sada jasnije zašto mi se sviđa set i zašto sam ga kupio te da te nisam uvrijedio sa nečime napisanim. Pozdrav

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-swvi


21. Aug 2015. 15:47
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 17. Nov 2008. 11:58
Posts: 1558
Post Re: 70413 Brick Bounty
Odlično, drago mi je da se tebi sviđa i da si si ga priuštio

NE, nisi me nikako uvrijedio, dapače, s tim da i dalje nevidim isplativost seta a isto tako set sam po sebi mi nije lijep i nije mi materijal za 'diplay set', nije nikakv hejt i pljuvanje jednostavno eto moje mišljenje

_________________
Flickr_BrickBro_
MOCpages


21. Aug 2015. 17:05
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: 70413 Brick Bounty
Lol
Koliko iskri oko jednog seta :LEGO24:

Ja sam ga se odlučio uzeti da si potpunim classic pirate inventar posto nemam nis takvo yet

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


21. Aug 2015. 18:13
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 03. Oct 2009. 20:31
Posts: 2580
Location: Međimurje
Post Re: 70413 Brick Bounty
Ja ga uzimam jer nikada nisam imao Lego brod, a oduvijek imam taj san kao dijete. Evo sad se ukazala prilika i eto.

:LEGO04:

_________________
Vratite Castle temu!

When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.


21. Aug 2015. 18:29
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 14. Jun 2009. 13:53
Posts: 255
Location: Zagreb
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
swvi wrote:


....


Ja sam set kupio jer prvo, nemam niti jedan brod do sada. Drugo, volim gusarsku temu, koja nije toliko česta pa ne mogu očekivati neki brod skoro. Treće, ne pada mi na kraj pameti ići kupovati kocku po kocku i slagati neki brod. Četvrto, nisam uspio nabaviti do sada niti jedan od tih starijih brodova da netko prodaje, a naručivanje sa ebaya i sličnih mi isto ne dolazi u obzir. Peto, ja kupujem lego setove najviše za display, a rijetko kada da mi samo kocke nečemu služe onda za nešto drugo. Volim kupiti set, složiti ga, eventualno ga poboljšati sa nečime ( tipa u ovom slučaju, dodati koji top još i posadu ) i staviti na display u stanu. Nadam se da ti je sada jasnije zašto mi se sviđa set i zašto sam ga kupio te da te nisam uvrijedio sa nečime napisanim. Pozdrav



Moram reagirati na ovo.

Vjerujem da bi se većina AFOL-a ovdje složila da bi upravo bio veći gušt graditi nego ''samo'' kupiti set.

_________________
Vivat Croatia
odkad jesam, nikad valj'o nisam
živio old-school


21. Aug 2015. 18:58
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
Svak ima svoje. I ja neke setove čuvam za display ;)

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


21. Aug 2015. 19:09
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Jun 2015. 19:17
Posts: 34
Post Re: TEMA ZA ČAVRLJANJE
roomster_zg wrote:
Moram reagirati na ovo.

Vjerujem da bi se većina AFOL-a ovdje složila da bi upravo bio veći gušt graditi nego ''samo'' kupiti set.

Da, stvarno je čudno kaj nismo svi isti. :fp: Evo, ja sam morao reagirati na ovo.

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-swvi


21. Aug 2015. 19:49
Profile
Počasni član kluba
User avatar

Joined: 31. May 2010. 07:39
Posts: 9500
Post Re: 70413 Brick Bounty
nije li i slaganje kupljenog seta isto građenje?
svatko od nas u svom hobiju uživa na svoj način. neki od nas su isključivo slagači i kupuju samo pojedinačne kockice i ama baš nikad ne kupuju setove, neki kupuju setove samo da bi ih raskopali radi dijelova, neki su i slagači i kolekcionari, a neki ponekad slože svoj rad i setove drže u vitrinama i dive im se. sve to je dio bivanja fanom lego kockica. :LEGO05:

_________________
MOCpages
Flickr
Brickset
Steam


21. Aug 2015. 20:05
Profile
User avatar

Joined: 09. Oct 2013. 18:31
Posts: 985
Post Re: 70413 Brick Bounty
ja sam si ga uzeo jer volim brodove i dobra je prilika bila :) S njim cu sada dovrsit ovu seriju pirata.
Brod ko brod je slican prosloj seriji, nije nes super atraktivan ali nije bas ni toliko los. Puna cijena bi mi bila previse moram priznat.

sad kad se vec spomenuo bio sea cow, meni taj brod naprimjer i nije nes pogotovo ne zna onakvu cijenu.

Kupovanje svih kockica ispocetka za jednu kreaciju s bricklinka bi bar meni bila uzasna pegla. Ako nemas nesto od cega ces krenut onda napamet kupujes. Tesko da ces nac sve u jednom ducanu pogotovo za vecu kreaciju tipa brod. Moze se to sve dizajnirat prije u LDDu pa onda po tome kupovat al to sve skupa trosi dosta vremena. Ako vec imas neki temelj i onda ides kupit samo ono sto ti treba i vec znas sto ti treba, onda je to druga prica :)


23. Aug 2015. 15:34
Profile
User avatar

Joined: 06. Mar 2011. 01:11
Posts: 6904
Post Re: 70413 Brick Bounty
Nakon ovog videoa mogu reci da jedva čekam da stigne :LEGO33:
http://youtu.be/TqpY8DbTJls

_________________
Image
KOCKICE NA FACEBOOKu!
"Information is not knowledge... Music is the best"
http://brickset.com/sets/ownedby-Deni


23. Aug 2015. 17:50
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.