It is currently 29. Mar 2024. 05:57



Reply to topic  [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Raznolikost Lego tema 
Author Message
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: Raznolikost Lego tema
Zašto vrijeđam? koga igricu ili?

btw, ništa te nisam skužio.

Nemoj ča zamerat. nikada nisam to igrao. Više sam volio age of empires. ali mi ne pada na pamet želja o lego verziji ili filmu.

neka se lego drži svojih tema. licenci ima previše.


26. Sep 2014. 18:00
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 03. Oct 2009. 20:31
Posts: 2580
Location: Međimurje
Post Re: Raznolikost Lego tema
Time što si rekao neka i način kojim si to napisao je arogantan/ignorantski.


Ne zamjeram ništa. Ja sam kriv, išao sam opisivat..

_________________
Vratite Castle temu!

When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.


26. Sep 2014. 18:33
Profile
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: Raznolikost Lego tema
Domagoj905 wrote:
Time što si rekao neka i način kojim si to napisao je arogantan/ignorantski.


Ne zamjeram ništa. Ja sam kriv, išao sam opisivat..



Znači nije "neka" igrica već mother of all games. Ja možda jesam ignorant što se tiće igre ali arogantan? thanks.


ne moraš biti uvrijeđen ako ti netko komentira igricu. to nije stvarnost, to je samo kompjuterski program.


26. Sep 2014. 20:41
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 26. Sep 2011. 00:26
Posts: 24
Location: Zagreb
Post Re: Raznolikost Lego tema
Ajde da i ja bacim rukavicu u ring. Ne bih rekao da je Vid zvučao arogantno, nego eventualno ignorantno, što zapravo samo znači da nije upućen u tu igricu. Ni prvi ni posljednji.
Nisam ni ja nešto previše upućen u igrice iako sam npr. volio Warcraft 3 (o ostalim verzijama ne znam ništa).

Nego, budući da sam prvi spomenuo Warcraft evo da onda i objasnim zašto, za one koji nisu upućeni. To nije baš igrica sa "nabildanim čudovištima" nego ima razne frakcije, između ostalog i ljudsku. Među tim frakcijama je gomila standardnih fantasy stvorenja (orci, vilenjaci, undead, itd) i neka malo čudnija, ali nisu to ni približno "čudovišta" kakva se sve mogu pronaći u Dungeons & Dragons priručnicima. Tamo stvarno ima svakakvih gluparija.

Warcraft igre/ekspanzije obično imaju i neku priču iza sebe pa vjerojatno po tome planiraju sklepati film, a onda bi to Lego samo slijedio. Naravno, budući da licencu ima Mega Bloks onda ionako ništa od toga. Ali spomenuo sam Warcraft jer bi se po tom filmu vjerojatno mogla napraviti tema u stilu Fantasy ere, a donekle bi bila slična i Conanu (kojeg je isto netko spomenuo).

I da, likovi djeluju malo nabildaniji u Warcraftu, ali to je obično tako u igricama.


26. Sep 2014. 21:37
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 30. May 2012. 15:35
Posts: 133
Post Re: Raznolikost Lego tema
Ne radi se samo o "igrici" nego o prici koja se razvija vec 20 godina. Je da je bilo glupih poglavlja, ali sve skupa je bas epski. Ne znam koju bi drugu rijec upotrijebio. Warcraft bi mogao biti beskrajan niz setova uz povremeno recikliranje, kao SW. Steta sto su dopustili Megabljaksu da to pokupi. Iskreno, mislim da bi im to bilo bolje od ovog cmizdravog LOTR-a i Hobbita.


27. Sep 2014. 01:14
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 11. Sep 2009. 23:04
Posts: 1028
Post Re: Raznolikost Lego tema
Tko ima pristup BUG digitalnoj arhivi neka procita recenziju Warcrafta 2 iz broja 40 (1996) :mrgreen:

_________________
Moji setovi BL trgovina
Lego slike Lego slike 2 Kolekcija slike


27. Sep 2014. 01:43
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 21. Sep 2009. 02:07
Posts: 558
Location: Zagreb
Post Re: Raznolikost Lego tema
Ja ću vam dat točnu definiciju WoW. "Life Taker"

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-Corwin


27. Sep 2014. 12:04
Profile
User avatar

Joined: 06. Aug 2013. 14:30
Posts: 724
Post Re: Raznolikost Lego tema
Hoj svima! Aka'Magosh ili kako bi mi rekli A blessing on you and yours...pozdrav...
Nego...ja sam halao Warcraft tamo 1994 godine kada je izašao prvi dio i to na svojoj 486ici pa sve do zadnje ekspanzije WoW-a.
Warcraft...to nije samo igrica...to je postala kultura i to jedna jako zabavna, susretljiva i edukativna...
Tu se stvorio cijeli svijet koji se dijeli na dobro i zlo, tamo gdje je svatko dobar jer se bori za boljitak svoje zajednice. Po meni ova religija koju stvara WoW bolja je od svih koje ljudi prakticiraju u stvarnome svijetu. Tamo su svi jednaki, bili oni mali, veliki, orcovi ili ljudi, neki elfovi ili nemrtvi, WoW nas uči da je zajedništvo više od samoga izgleda i ponašanja, uči nas da su razlike dobro došle i da svatko može pridonjeti nečime da zajednica bude bolja...
U Warcraft su ugrađene novele, knjige, stripovi, igrice, sve se jednostavno slaže u jednu cjelinu koja se stalno širi.
Ja sam bio i hard core raider (onaj koji grupno prolazi igircu i to završni dio), ali i igramo sam samo po 30 min dnevno tek toliko da upoznam svijet ili da se čujem sa "prijateljima" koji su u istom "Gildu", zajednici, kao i ja.
Tako da svatko bira da li želi biti ovisan ili ne o nečemu. Sada provedem jedno jedan sat tjedno u WoW-u pošto mi jednostavno život ne dopušta više, i dalje sam sretan jer sam dio toga, ali sam još sretniji kada se igram sa svojom malom curicom.
Iskreno ne slažem se s ljudima koji kažu da je Warcraft/WoW "life taker", pošto sve, ali ama baš sve može izazvati ovisnost.
Imam frendicu koja u šopingu provede 6 sati tražeći cipele, i onda kupi samo jedan par, drugi frend provede solo 4-5 sati vozeći se na biciklu, nikada mu se neda s nekime voziti jer mu je to bezveze...niti jedan slučaj ne smatram da je uzaludan ako to njih čini sretnima.
Ljudima treba samo pokazati da WoW nije neki izum iz pakla da bi se odvojilo ljude jedne od drugih nego svijet koji zbližava najrazličitije ljude na svijetu. :)

Ako netko želi saznati nešto više slobodno neka pita, rado ću mu pojasniti sve što znam. :)

E da, i Warcraft bi bio nepresušna tema kada se tiće legića, jer tu možemo ukomponirati tematike od srednjega vijeka (građevine Ljudi i orcova) preko svemirskih tema (drenai rasa) do vilenjaka i goblina (Night Elfs, Goblins)...tu stvarno ima svega. Ja bi bio najsretniji kada bi to lego nekako uspio dobiti, a kamo li da pričam koliku bi zaradu imali od prodaje tih setova jer jaaaaaako velika večina ljudi nije zadovoljna što mi mega blocks nudi od te tematike....

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=stubazg


28. Sep 2014. 14:56
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 06. Dec 2011. 18:59
Posts: 884
Location: Svuda po malo :-)
Post Re: Raznolikost Lego tema
Dobar opis, ali moram te reći da si pogriješio u nečem. To nije igrica nego IGRETINA :-)

_________________
http://brickset.com/sets/ownedby-chofus


28. Sep 2014. 15:20
Profile
User avatar

Joined: 06. Aug 2013. 14:30
Posts: 724
Post Re: Raznolikost Lego tema
kao što rekoh, nije igrica to je kultura :) :P i da to je IGRETINA :)
da mi spoje LEGO i WOW mislim da bi nažalsot otišao u bankrot i to sam tak te da bi se žena razvela taj čas :P

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=stubazg


28. Sep 2014. 15:25
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 64 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.