It is currently 18. Apr 2024. 08:56



Reply to topic  [ 4 posts ] 
"Novo" u TL - u! 
Author Message
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 03. Oct 2009. 20:31
Posts: 2580
Location: Međimurje
Post "Novo" u TL - u!
U srijedu tj. 16. bio sam u TL-u negdje 7 sati navečer i kad ono dođu pune kutije legića 3 velike kutije i 11 malih,pa ja neznam dali se tu kriju neki novi setići pa idem dns il sutra gledat,pa da vidim dali ima neš novog....enyway javim!

viewtopic.php?f=3&t=2145
watch please :LEGO15: ?

_________________
Vratite Castle temu!

When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.


18. Dec 2009. 12:35
Profile
Post Re: "Novo" u TL - u!
bio sam danas kak sam poslom isao nesto obaviti i na jankomir i na zitnjak pa sam usput svratio u par TL-a koji su mi bili podnosom i mogu reci PONUDA NULA. starwars setova ima samo na zitnjaku i to 2-3 kutije za apolutno preveliku cijenu (ventor i y-wing CW zuti) i to je to....od city edicije sve staro i u malim kolicinama, ono ponuda im je totalno slaba, nikad nije bila tak losa ponuda....ajd imaju troll fortress i onaj drawbrige na rotoru kod bille to su najpametniji setovi jos koje sam vidio...i naravno u minimalnim kolicinama....ono prelose...

od sad vise opce necu ici u TL, nema smisla...iako ni one2play nije nis bolji , cura mi je trazila kupiti neki set u avenju molu i ni TL ni One2play nisu imali nis skoro...

od sad fakat ubadam sam kod matije i u mulleru....zao mi je para za bengu koju potrosim uzalud kad odem u TL...


09. Jan 2010. 12:44
AFOL

Joined: 17. Nov 2009. 14:51
Posts: 28
Location: Sveta Nedelja
Post Re: "Novo" u TL - u!
TL ima neki zastoj u prvom mjesecu, obično su im dućani očajno prazni i užas za vidjeti. Valjda se odmaraju od Božića


09. Jan 2010. 20:09
Profile
Mlađi forumaš
User avatar

Joined: 14. Jun 2009. 12:57
Posts: 1026
Location: Virovitica
Post Re: "Novo" u TL - u!
ako neko moze skoknut do WG (nije molba, samo ako je nekom usput ili ako ionako ide) da ako moze poslikati ponudu, ja cu ic tamo jednog dana u ovom mjesecu (da popravim dojam od razočaranosti sv. Helene :LEGO16: ) pa da si pripremim novce :LEGO23:

_________________
Image
Image
xfire: Image
PSN: Image


09. Jan 2010. 21:02
Profile ICQ
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 4 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.