It is currently 29. Mar 2024. 05:58



This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2
rikavac031 
Author Message
BANNED

Joined: 18. Jul 2010. 13:13
Posts: 178
Post Re: rikavac031
jesi slao preporucenom posliljkom...??? ak nisi moze ti postar rec da ju je prihvatio bilo tko a on je moze uzet...


12. May 2011. 12:13
Profile
User avatar

Joined: 27. Jan 2010. 15:15
Posts: 2936
Location: Shinigami Realm
Post Re: rikavac031
nisam, slao sam normalnom.

_________________
Brickset

U Dark Ageu...


12. May 2011. 12:15
Profile WWW
BANNED

Joined: 18. Jul 2010. 13:13
Posts: 178
Post Re: rikavac031
e pa zato ubuduce salji preporucenom i doci ce svakom posiljka , a ovako neotvaraj glupe topice o tome kak te neko prevario a ustvari nije jel si sam kriv ...obicnom poslijkom moze svaki postar uzet paket ili ga zaboravit i ti nemozes kasnije nista...preporucena ti je 5kn skuplja ...


12. May 2011. 12:18
Profile
User avatar

Joined: 27. Jan 2010. 15:15
Posts: 2936
Location: Shinigami Realm
Post Re: rikavac031
A lijepa ti je slika na flickru sa Jokerm... Pitam se ciji je :LEGO22:

_________________
Brickset

U Dark Ageu...


12. May 2011. 12:19
Profile WWW
BANNED

Joined: 18. Jul 2010. 13:13
Posts: 178
Post Re: rikavac031
heheh taj flickr vise ne koristim i tu sam sliku prije imo i mos je nac na netu jel sam je od tamo skinuo...http://www.zooomr.com/photos/skullrider/5670205/

evo ti link odakle sam ju skinuooooo!!!!


12. May 2011. 12:23
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 07. Jun 2010. 11:56
Posts: 1816
Location: Novi Zagreb
Post Re: rikavac031
Gdje su moderatori?

1. Spammate.

2. Svađajte se preko PM-a, pa se prijavljujte međusobno zbog uvreda modovima. Ovako svi moraju čitati
vaše nezrele komentare i rušite si ugled (a i forumu).
Po mom mišljenju, vi ste nezreli spammeri koji prvu pojedu sirovo jaje, pa se sjete da su ga mogli ispeć, a onda ih boli trbuh
('Ispeci pa reci.' se kaže u narodu).

3. rikavac očito ima neku kletvu na sebi, pa pošiljke koje on pošalje nikom ne stižu, a ono što njemu pošalju njemu ne stigne.
Mene osobno uopće ne zanima laže li on, dovoljno je sumnjiv da ne trgujete s njim. A i ponaša se ko KFOL, ne kao AFOL.
Ako ne shvaćate zašto to mislim, broj jedan je nedostatak kapitalizacije (kako se to već na hrv. kaže) određenih riječi,
a u pravilima foruma piše da se mora pisati lijepo. Također, često piše bez rečeničnih znakova, a najčešće
koristi '!!!', '...' i '???'
Možda da se pravila malo pojasne (i da ih ljudi počnu čitati, te to čitanje i završe tek kad pročitaju sve).
Drskost koja se osjeti u komentarima me ostavlja bez komentara. (zvučim ko moja profa iz povijesti)

4. Nisam mod, pa se slobodno ne obazirite na ovo, odgovorite na ovo kako hoćete, baš me briga, ali muka mi je ovo čitati.
Ovo sam morao napisati, pa makar i dobio warning jer kršim pravila dobronamjernim upozoravanjem na kršenje pravila.

Ponavljam, ovdje se trguje na vlastitu odgovornost. Ako nešto ne prođe dobro možete se samo žaliti i nadati
se da prodavač/mijenjač ima dovoljno savjesti da shvati da je pogriješio.

I na kraju, ne tvrdim da rikavac laže, niti da govori istinu, jednostavno me ne zanima, jer
s njim ne planiram ikad trgovati.

I ponavljam pitanje: Gdje su moderatori?

Znam da je ovo sukob dvojice, a možda čak i više članova, ali mora li to ovako javno?

That's all folks!

_________________
Moj Brickset
Moj MOCpages

Trenutno u dark ageu. :(


12. May 2011. 19:35
Profile
User avatar

Joined: 27. Jan 2010. 15:15
Posts: 2936
Location: Shinigami Realm
Post Re: rikavac031
Slažem se sa Ikariksom. Nije da popuštam, ali i a mislim da bi ovaj topic trebalo *Zaključati* (Lock).
A što se rikavca tiče, s njim bogami više ne trgujem, a to i svima ostalima preporučujem, ali kako hoćete.

Hvala na razumjevanju! :LEGO04:

_________________
Brickset

U Dark Ageu...


12. May 2011. 19:40
Profile WWW
BANNED

Joined: 18. Jul 2010. 13:13
Posts: 178
Post Re: rikavac031
evo da i ja kazem nesto, nezelim se svađati ali tu su dokazi da ja nisam sve prevario i da nisam dobio tog jokera...

i savjetujem vam da ne trgujete s BrickmanX-om


12. May 2011. 20:07
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 30. Jan 2011. 19:28
Posts: 250
Location: Samobor
Post Re: rikavac031
eh prvo nisam vjerovao da je poslo a sad mozda vec i da. ja se nadam da si primio pare.


12. May 2011. 20:25
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 19 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.