It is currently 20. Apr 2024. 08:50



Reply to topic  [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Star Wars minifigure 
Author Message
AFOL
User avatar

Joined: 22. Feb 2009. 17:15
Posts: 353
Post Re: Star Wars minifigure
Ja sam dobio u principu ono što sam dogovorio/kupio iako je jedna figura iz dogovora bila zamjenjena drugom, ali to smo izgladili, osim što je na toj drugoj figuri bila kriva glava i bilo mi je obečano da ću dobiti poštom drugu (ispravnu) i još neke sitnice, ali nisam dobio... ni pisma ni razglednice.

Drugi prigovior na moju trgovinu sa suprom je to što mi je poslao hp expresom iako se nismo dogovarali o tome, pa sam platio i puno veču poštarinu iako sam morao sam na poštu pokupit paket, ali hajde to i nije takva greda...

_________________
http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Kruu

Prodajem Collectible minifigs --> http://www.kockice.org/forum/viewtopic.php?f=24&t=4297


20. Jun 2012. 10:36
Profile
User avatar

Joined: 27. Jan 2010. 15:15
Posts: 2936
Location: Shinigami Realm
Post Re: Star Wars minifigure
Ja sam se snjim dogovorio oko seta koji je bio "kompletan sa figurama". kada sam ga otvorio bilo je pola djelova i ni jedne figure i reko mi je da ce mi to poslat kad mu dode iz amerike ili tako nes.

Vidi se da laže, zasto bi netko lagao da ima sve djelove, pa "slucajno" poslo krivo jer nezna pakirat i onda bi jos slao jos jednom "obecane dijelove" i placo postarinu? Logika?

_________________
Brickset

U Dark Ageu...


20. Jun 2012. 12:09
Profile WWW
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Star Wars minifigure
To opisuješ dogovor sa Suprom ili s Boravom?


20. Jun 2012. 12:28
Profile
User avatar

Joined: 27. Jan 2010. 15:15
Posts: 2936
Location: Shinigami Realm
Post Re: Star Wars minifigure
Koja je razlika? :LEGO15:

_________________
Brickset

U Dark Ageu...


20. Jun 2012. 12:40
Profile WWW
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Star Wars minifigure
Ne možeš to sam zaključiti?

Razlika je u tome što bi u jednom slučaju imao (novo) loše iskustvo s prodavačem iz ove teme, a u drugom bi nas samo izvještavao o svojim više ili manje uspješnim detektivskim analizama i neargumentiranim pretpostavkama, bez konkretnih primjedbi na ponude pod nadimkom "Supra".

Dakle, budući da javno objavljuješ ozbiljne optužbe i kombinacije, učini to jasno i nedvosmisleno. Odnosi li se tvoj prethodni tekst u ovoj temi na transakciju u vezi s ponuđenim u ovoj temi, ponuditelja navedenog nadimka?


20. Jun 2012. 13:35
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 30. Jul 2009. 13:16
Posts: 4374
Post Re: Star Wars minifigure
Razlika je u tome što bi u jednom slučaju imao (novo) loše iskustvo s prodavačem iz ove teme, a u drugom bi nas samo izvještavao o svojim više ili manje uspješnim detektivskim analizama i neargumentiranim pretpostavkama, bez konkretnih primjedbi na ponude pod nadimkom "Supra".

Dakle, budući da javno objavljuješ ozbiljne optužbe i kombinacije, učini to jasno i nedvosmisleno. Odnosi li se tvoj prethodni tekst u ovoj temi na transakciju u vezi s ponuđenim u ovoj temi, ponuditelja navedenog nadimka?


Eustahije.., prejako..!


20. Jun 2012. 15:10
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Star Wars minifigure
Da, baš si mislim...

Uglavnom, Brickman X, molim te da mi samo jednostavno odgovoriš na pitanje:

Brickman X wrote:
Ja sam se snjim dogovorio oko seta koji je bio "kompletan sa figurama". kada sam ga otvorio bilo je pola djelova i ni jedne figure (...)


Opisuješ li u ovom citiranom tekstu nešto što si nedavno naručio iz ponude "Supra" ili ranije iz ponude "Borava"?


20. Jun 2012. 16:14
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 11. Jul 2011. 16:55
Posts: 317
Location: Zagreb
Post Re: Star Wars minifigure
Evo nakon 2 tjedna i nešto dana, stigo mi je danas ostatak dijelova i jedna gratis figura, sve su u dobrom stanju i sve ok... Samo nije mi jasno ćemu to odugovlačenje, dogovorili smo se prije par tjedana i tek sad mi je došlo, reko je da je poslao no na koverti piše 18.6. da je poslano, tak da ne kuzim al ok. Nije važno kad će doći nego mi je samo bilo važno dal će doći, a kak je bilo krenulo nakon što mi je reko da je 2 puta poslao sam već odustao i evo došo je i taj dan, danas.. Na kraju mogu zaključiti poslje iscrpnog i dugog navlačenja sve je stiglo što je trebalo i u dobrom stanju i sa gratis figurama nekim. Za to pohvale, al za ovo odugovlačenje i natezenje stvarno ne. Hvala i LP


20. Jun 2012. 16:21
Profile WWW
User avatar

Joined: 27. Jan 2010. 15:15
Posts: 2936
Location: Shinigami Realm
Post Re: Star Wars minifigure
@Eustahije:
Ovako, znaci to sam se dogovorio s userom Boravom preko PMa oko tog seta (mislim da ima neki topic s tim satom al nvm).

_________________
Brickset

U Dark Ageu...


20. Jun 2012. 20:57
Profile WWW
AFOL
User avatar

Joined: 30. May 2012. 15:35
Posts: 133
Post Re: Star Wars minifigure
Evo stigla posiljka od supre, aka Antonio Borović, Osijek - ako se ne varam to je onaj bivsi korisnik borava o kojem ste pricali. Meni je poslao krivog Darth Vadera, al ajd, poslao mi je i dvije dodatne figure tako da se necu bunit.


21. Jun 2012. 21:55
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 55 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.