It is currently 19. Apr 2024. 00:53



Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Mjenjam 8378 Red Beast RC . 
Author Message
User avatar

Joined: 29. Jan 2009. 23:15
Posts: 1313
Location: Esseg, Kroatien
Post Re: Mjenjam 8378 Red Beast RC .
@Luka

Dobar si... :LEGO04: Potrošenost takvih vrsta motora se mjeri u satima rada. Tvoja procjena 100km može nešto značiti, a i ne mora... Pretpostavljam da mu je brzina tolika da moraš potrčati da bi ga stigao. Po tome znači da se kreće brzinom 8-10 km/h (čovjek hoda brzinom ~4-6km/h). Ako uzmemo da mu je brzina 10km/h, to znači da si ga vozio 10-tak sati, što baš i nije nešto strašno. Normalno bi bilo da si ga malo i više ganjao, jer jednostavno takva stvar i vuče za tim, osim ako ga nisi štedio. Stvar (auto) tehnički se naravno ne može vrednovati kao i kockice, jer pokretni dijelovi (motor) se naravno više troši negoli plastika (premda LEGO, po osobnom iskustvu, ugrađuje prilično kvalitetne električne komponente), pa taj dio možda ruši vrijednost. Elektronika je u principu dosta stabilna i uslijed normalnog korištenja rijetko se kvari (ne troši se). Ovo ti govorim zbog formiranja cijene. Dok sa druge strane cijenu može dizati rijetkost modela (ako među kolekcionarima postoji interes za istim), ali u tu procjenu se ne bih upuštao jer ovdje ima puno iskusnijih u tom području od mene. Ako ti je tolika velika sila da se riješiš tog seta, ti ponudi cijenu, pa ćeš vidjeti kako ljudi reagiraju. Mislim da ti je najbolje da si ga ostaviš. :LEGO04:

_________________
DarioD
http://dariod.epizy.com/


03. Jul 2010. 00:06
Profile WWW
AFOL
User avatar

Joined: 26. Jan 2010. 20:35
Posts: 689
Location: Rijeka
Post Re: Mjenjam 8378 Red Beast RC .
Ma iskreno ne želim ga prodat . Stavio sam ga u mjenjanje zato da vidim šta će ljudi ponudit za njega . Ako je netko zainteresiran neka samo kaže , lako se dogovorimo .

_________________
Sve šta napišem u potpisu mi isapdne nekako predugačko .


03. Jul 2010. 12:56
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 12 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.